1660 Super monitör tavsiyesi

Varol88

Hectopat

Merhabalar. Linkteki sistemi işlemciyi 3500X yaparak satın aldım. Monitörüm yok. Ne önerirsiniz? Bütçe 1500 civarı 24 inç 144 Hz 1ms istiyorum. Sabahtan beri araştırıyorum. Panel türlerine göre fark ediyormuş. Online oyunda oynarım, hikaye tabanlıda oynarım fark etmiyor benim için. Ne önerirsiniz?

Son düzenleme:

Bütçen artarsa bu modeli tercih et, panel açısından AOC kaliteli bir marka.

Bütçen sabit kalırsa buna bakabilirsin ama LG hakkında kapsamlı bilgim yok, alırken AOC ve Asus arasında kalmıştım. LG'yi araştırmanı tavsiye ederim.

1700'e çıkarsa AOC C24G2U öneririm.

21,5 inch ve TN panel kullanırım derseniz 1150TL'ye de var ama 144Hz 1ms diye küçücük ve soluk, kötü bir ekrana bakmanızı asla önermem. Yine de link;

Merhabalar. Linkteki sistemi işlemciyi 3500X yaparak satın aldım. Monitörüm yok. Ne önerirsiniz? Bütçe 1500 civarı 24 inç 144 Hz 1ms istiyorum. Sabahtan beri araştırıyorum. Panel türlerine göre fark ediyormuş. Online oyunda oynarım, hikaye tabanlıda oynarım fark etmiyor benim için. Ne önerirsiniz?

Bütçen artarsa bu modeli tercih et, panel açısından AOC kaliteli bir marka.

Bütçen sabit kalırsa buna bakabilirsin ama LG hakkında kapsamlı bilgim yok, alırken AOC ve ASUS arasında kalmıştım. LG'yi araştırmanı tavsiye ederim.

Bende monitör alacağım AOC olan güzel midir panel olarak falanda.

Geri
Yukarı