1660 Super şikayetleri

bugrazeus

Picopat
Yer
Dünya
1.görüntüsü güzel değil.
2.ekran kartı kullanımı çok dalgalı.
3.Gigabyte modeli 83 dereceleri gördü.
Yayın izlerken bile en yüksek çözünürlükte çamur gibi gösteriyor.(Monitörden değil) (1080P)

Ekran Görüntüsü (123).png

4.tüm oyunlarda GPU düşmesi yaşıyorum.

5.kasıyor.

Bu benim şahsi görüşlerimdir.

Yayın izlerken bile en yüksek çözünürlükte çamur gibi gösteriyor.(Monitörden değil) (1080P)
1.görüntüsü güzel değil.

Eki Görüntüle 660773

5.kasıyor.

Çoğu çok ama çok saçma sebepler. Yayının çamur gibi gözükmesi Ekran kartı ile alakalı değil, yayıncının verdiği bitrate ile alakalı.

1.görüntüsü güzel değil.

Eki Görüntüle 660773

5.kasıyor.

Bende MSI GTX 1660 Super Gaming X alacağım başka kart önerir misiniz lütfen.

2, 4, ve 5 aynı şeyler ve bu ekran kartıyla değil sizin bilgisayarınızla alakalı. Yazılımsal veya donanımsal bir sorundan kaynaklanıyordur. 1660S GPU'su ile alakalı değil.

1. olan sorun bile değil. Alma o zaman. Ya da git fazla para verip ROG veya Gaming X al.

3. olan da yine 1660S ile değil Gigabyte ile alakalı. Daha fazla para verip 3 fanlı Premium bir model alsaydın elbette sıcaklıklar düşük olurdu. Verdiğin para kadar özellik alıyorsun şikayetin ne? Ayrıca 83 derece olması sadece Gigabyte'den değil senin kasanın leş gibi hava akışından da kaynaklanıyor.

Görüntünün çamur gibi olmasının nedeni ekran kartın değil yayıncının yayın kalitesiyle alakalı. Sadece 1080P yazınca kaliteli olmuyor. Yayıncı Bitrate'yi düşük tutmuştur.

Sonuç : Hiç biri 1660S ile alakalı değil.
Sonuç 2 : Bilgisayar donanımı hakkında en ufak bilginiz yok.
Sonuç 3 : Sizin sözlediklerini ciddiye almamıza gerek olmadığını öğrenmemiz.

2, 4, ve 5 aynı şeyler ve bu ekran kartıyla değil sizin bilgisayarınızla alakalı. Yazılımsal veya donanımsal bir sorundan kaynaklanıyordur.

1. olan sorun bile değil. Alma o zaman.

3. olan da yine 1660S ile değil Gigabyte ile alakalı. Daha fazla para verip 3 fanlı Premium bir model alsaydın elbette sıcaklıklar düşük olurdu. Verdiğin para kadar özellik alıyorsun şikayetin ne? Ayrıca 83 derece olması sadece Gigabyte'den değil senin kasanın leş gibi hava akışından da kaynaklanıyor.

Sonuç : Hiç biri 1660S ile alakalı değil.
Bende nvidia gtx 1660 super 6gb var miss gibi.

Geri
Yukarı