1660 Super sisteme R5 5500 vs R5 3600

bilgisayar adam1

Yoctopat
Daha fazla  
Sistem:

Ekran kartı: GTX 1660 Super.
Anakart: A520M.

İşlemci Ryzen 5 5500 mü almalıyım yoksa Ryzen 5 3600 mü? Ryzen 5 3600 500 TL daha ucuz. Hazır sistem alacağım. Başka işlemci önermeyin.

Yorumlarınız için teşekkürler Ryzen 5 3600 mü alayım?

En iyisi linki paylaşım bilgisayarlara bakın hangisini almalıyım

En iyisi linki paylaşım bilgisayarlara bakın hangisini almalıyım

Zeiron Persia X7 Ryzen 5 3600 16gb 512gb M.2 Ssd Gtx1660s Sıvı SoÄutmalı Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Zeiron Colder X22 Ryzen 5 5500 16gb 512gb M.2 Ssd Gtx1660s Sıvı SoÄutmalı Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Son düzenleme:
Hocam bunlar iyi bilgisayarlar değil kazık fiyattalar. Ara sıra RTX 4060 sistemler çıkıyor 17K civarına onları takip edin bence. Donanım arşivi YT kanalına falan atıyor.

GTX 1660 Super kullanan birisi olarak söylüyorum. Bu devirde sıfır sistem alacaksan daha güncel kartlara ve işlemcilere bak. 2020 yılının teknolojisine niye sıfır fiyat parası vereceksin ki? Artık RTX, DLSS konuşurken sıfır fiyatına GTX Serisi kart alınmaz. @xDraco güzel sistem linki atmış sana. Onu yada ona benzer bir şey al.

GTX 1660 Super kullanan birisi olarak söylüyorum. Bu devirde sıfır sistem alacaksan daha güncel kartlara ve işlemcilere bak. 2020 yılının teknolojisine niye sıfır fiyat parası vereceksin ki? Artık RTX, DLSS konuşurken sıfır fiyatına GTX serisi kart alınmaz. @xDraco güzel sistem linki atmış sana. Onu ya da ona benzer bir şey al.

Hocam ama Trendyol 6 ay taksit yapabiliyor diğer siteler taksitte fiyatı artırıyor ve kartta 16200 limit var.

GTX 1660 Super kullanan birisi olarak söylüyorum. Bu devirde sıfır sistem alacaksan daha güncel kartlara ve işlemcilere bak. 2020 yılının teknolojisine niye sıfır fiyat parası vereceksin ki? Artık RTX, DLSS konuşurken sıfır fiyatına GTX Serisi kart alınmaz. @xDraco güzel sistem linki atmış sana. Onu yada ona benzer bir şey al.
Hocam valorantda kaç FPS alıyorsunuz veya herhangi bir FPS oyununda

Son düzenleme:

Geri
Yukarı