1660 Ti Fortnite düşük FPS

Therapie TAXI

Hectopat
Dizüstü bilgisayarım 1660 Ti, i5 10300H, 16 GB RAM tek kanal. Oyunda en düşük ayarlarda oynuyorum, FPS düşüşü oluyor. Arada 30'a, 40'a atlarken zaten hep öyle. Sıcaklık değerlerinde bir şey yok. Sadece bu oyunda böyle. GTA 5 Ultra'da 70 FPS, Apex High'da 140 FPS, Sea of Thieves Mythical'da yani Ultra'da 100 FPS alıyorum ama bu oyunda neden böyle bilmiyorum. Desteğe mesaj attım, bir şey bildikleri yok. Nasıl çözülür? Yardımcı olursanız sevinirim.

Monster ne alaka hocam her ürününde kronik sorun yok sadece Abra kasalarında var diğer V21 modelleri sağlam.

Hocam markayı yerden yere vurmadım kronik sorunlu modelleri var onlardan biriyse ona göre yazalım diye bu özellikleri görünce aklıma nedense Monster geldi.

Hocam markayı yerden yere vurmadım kronik sorunlu modelleri var onlardan biriyse ona göre yazalım diye bu özellikleri görünce aklıma nedense Monster geldi.
Monster'ın i5 10300H+1660TI modeli bile yok, nasıl direkt aklınıza Monster geliyor? Cevabı ben vereyim, önyargı.

Monster'ın i5 10300H+1660TI modeli bile yok, nasıl direkt aklınıza Monster geliyor? Cevabı ben vereyim, önyargı.
önyargı değil hocam 5 yıl grundig laptop kullandım marka takıntısı olan bir insan değilim. nasıl hp modelleri ve ısınma sorunu yan yana anılıyor ise monster ve fps düşüşü sorunları da uzun süre yan yana anıldı insanın aklına ilk o geliyor o yüzden. ön yargı hiç deneyim etmediğiniz bir ürün için olabilir.

Tek kanal fazla performans düşürür ama düşüş oluyor demişsiniz direkt düşük başlıyorsa RAM düşüş oluyorsa başka bir sıkıntı var gibime geliyor oyun kaynaklı olabilir.

Laptop Acer direk düşük başlamıyor arada 30-40'a düşüyor FPS en düşükte destansıya alınca 20 FPS oluyor zaten diğer oyunlarda hiç sıkıntı yokken bu oyunda sıkıntı olması sadece oyunda sıkıntı varmış gibi geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı