1660 Ti mı 1660 Super mi?

• Konuyu başlatan Sweak
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 52
  • Görüntüleme 3B

Sweak

Centipat
Daha fazla  
Ti superden FPS olarak daha çok iş yapıyor fakat Akakçe'den baktığım zaman Ti ve super neredeyse aynı fiyatlarda varlar ve Ti bile kendi arasında 1000TL fiyat farkı oluşturabiliyor. Galax PNY ASUS INNO3D Zotac gibi bir sürü üretici var ve aralarında ciddi fiyat farkı var. Fiyat farkı gözetmeksizin Ti mı super mi daha iyi? Bir de Ti iyi ise 5000TL'ye de var 4000TL'ye de bu üreticilerden kaynaklı onlar arasında bir fark var mı?
İki tane ürün ekledim 2'si aynı marka ama yine 1000TL fark var neden acaba?

Ustam ben AMD kullanmak istemiyorum uzun süredir kullandığım için değişiklik yapmak istiyorum ve Ti mı yoksa Super mi daha iyi onu soruyorum benim bildiğim Benchmarklardan Ti daha iyi. Ama Ti'ın da üreticileri var (Asus/Galax) vb bunların arasında da ciddi fiyat farkı var o önemli mi onu merak ediyorum.

Ustam ben AMD kullanmak istemiyorum uzun süredir kullandığım için değişiklik yapmak istiyorum ve Ti mı yoksa super mi daha iyi onu soruyorum benim bildiğim benchmarklardan Ti daha iyi. Ama Ti'ın da üreticileri var (Asus/Galax) vb bunların arasında da ciddi fiyat farkı var o önemli mi onu merak ediyorum.

Ya ne alaka Allah aşkına o bütçeye bulunabilecek en iyi ekran kartı. NVIDIA fanboyluk yapıp böyle güzel bir ekran kartını kaçırmayın lütfen.

@Sweak 1660 Ti biraz daha iyi ama illa NVIDIA ekran kartı alacaksan RTX 2060 veya 3050 al.

Son düzenleme:
Ti superden FPS olarak daha çok iş yapıyor fakat Akakçe'den baktığım zaman Ti ve super neredeyse aynı fiyatlarda varlar ve Ti bile kendi arasında 1000TL fiyat farkı oluşturabiliyor. Galax PNY ASUS INNO3D Zotac gibi bir sürü üretici var ve aralarında ciddi fiyat farkı var. Fiyat farkı gözetmeksizin Ti mı super mi daha iyi? Bir de Ti iyi ise 5000TL'ye de var 4000TL'ye de bu üreticilerden kaynaklı onlar arasında bir fark var mı?
İki tane ürün ekledim 2'si aynı marka ama yine 1000TL fark var neden acaba?

Super de Ti da hemen hemen aynı. İki ekran kartının arasında fiyat farkının olmasının nedeni soğutması değil serbest piyasa olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı