1660 Ti sürücüsü Windows 10'a yüklenirken "Windows sürücüsüyle uyumlu değil" hatası

0verlord23

Hectopat
Selam, arkadaşım bilgisayarına format attı ama sürücüyü yüklemeye çalıştığında Windows sürücüsüyle uyumlu değil hatası alıyoruz. Windows 10 sürümünü indirdiğimiz halde böyle.
Ekran kartı 1660 Ti ve Windows 10 kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce bilgisayarım sag tık yap ozellikler gelişmiş sistem ayarlari- donanim- aygıt yukleme ayarlarından otomatik sürücü güncellemesini iptal edin. Sonra DDU ile ekran karti driverini kaldırıp. NVIDIA sitesinden güncel sürümü indirin. %100 olacaktır ins.

NVIDIA exprience kurun driver kurmadan önce o kendisi kurar.

Kanka kurmuyor sürücüyü denedim ama olmadı.

Windows 10 sürümü çok eski olabilir mi?

Bakacağım USB ile format atmış 4 senelik bir ISO dosyası olabilir sanırım.

İlk önce bilgisayarım sag tık yap ozellikler gelişmiş sistem ayarlari- donanim- aygıt yukleme ayarlarından otomatik sürücü güncellemesini iptal edin. Sonra DDU ile ekran karti driverini kaldırıp. NVIDIA sitesinden güncel sürümü indirin. %100 olacaktır ins.

Bilgisayarda sürücü yok şu an ama.

Kanka kurmuyor sürücüyü denedim ama olmadı.

Bakacağım USB ile format atmış 4 senelik bir ISO dosyası olabilir sanırım.

Bilgisayarda sürücü yok şu an ama.

Sürücü olup olmaması önemli değil Windows kurulur kurulmaz Ethernet kablosu takılı ise arka planda otomatik ekran karti driverini kurmaya çalışıyor. Cakisma oluyor aynısı bende oldu oradan biliyorum. Driver olmasa bile DDU ekran kartınıza ait her şeyi silecektir bunu yapmadan once ekran karti ile ilgili otomatik guncellemeyi iptal etmeniz gerekir. Sonra DDU. Sonra driver. Yine de siz bilirsiniz nasıl isterseniz öyle yapin.

Yeni konular

Geri
Yukarı