Çözüldü 1660S ve R5 2600 sistemde görüntü gitme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ryderrr

Centipat
Selamlar arkadaşlar, daha önce RX 590 Nitro+'ım vardı fakat sorunlu olduğu için değişim oldu ve ben GTX 1660 Super aldım. Önceden de aniden ekran kartı gidiyordu ve oyun crash veriyordu şimdi yeni ekran kartım var aynı sorun devam ediyor. Sorunun PSU'dan kaynaklı olduğunu düşünüyorum bildiğiniz PSU test programı var mı? Sistemim:
  • Galax GTX 1660 Super 1 Click OC
  • Gigabyte B450 Aorus Elite anakart
  • R5 2600 İşlemci
  • 16 GB Corsair Vengeance RGB Pro RAM 3200 MHz
  • Gigabyte G750H PSU
Oynadığım oyun Rainbow Six Siege. Aniden görüntü gidiyor masaüstüne atıyor crash yazısı çıkıyor.

Evet PSU'da bu tarz sorunları yaşayan çok olmuş. Farklı bir PSU ile deneyip sonuçları paylaşma şansınız var mı?

Birazdan bilgisayarcıya götüreceğim sonuçları o zaman söylerim.
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL diye bir hata çıkıyor farklı bir hata daha çıkmıştı onun ismini alamadım. FurMark testine sokuyorum 5600-5900 gibi bir skor alıyordu PSU'da bir şey olsa yarıda kapanmaz mıydı?
Arkadaşlar BIOS güncellemesi sorunumu çözdü ilk sürümlerden olan F4 kullanılıyormuş F51e yükseltince düzeldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı