17.000-18.500 TL arası önerebileceğiniz monitör dahil en iyi hazır sistem nedir?

Bütçe
17.000-18.500₺

slmbnemst

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, kendime 17.000-18.500₺ arası monitör dahil hazır bir sistem arıyorum. Önerebileceğiniz bir sistem var mı? Önerdiğiniz sistemde özelleştirme yerinden işlemci vs. gibi değişiklikler yapabilirim bana sorun olmayacaktır. Onun dışında mümkünse monitör 144 Hertz yenileme hızında olabilir veya 144 Hertz yenileme hızını geçebilir mi? Yardım eden ve tavsiye veren herkese teşekkür ederim.

Hocam ben internete baktığımda xt olmayan 6700 görmedim bu sistemde nasıl böyle?

Merhaba, öneride bulunduğunuz için teşekkür ederim. Bu hazır sistemi alsam performansım iyi olur mu? Örneğin valorant ve counter strike gibi oyunları hangi grafik ayarlarında rahat açabilirim? Anlayan birisi veya siz örnek verirseniz çok sevinirim.

Merhaba, öneride bulunduğunuz için teşekkür ederim. Bu hazır sistemi alsam performansım iyi olur mu? Örneğin valorant ve counter strike gibi oyunları hangi grafik ayarlarında rahat açabilirim? Anlayan birisi veya siz örnek verirseniz çok sevinirim.
Her ayarda açarsınız 2 oyunu da diye biliyorum. FPS de mininum 200-300 civarı olur tahminimce.

Merhaba ben üstteki gigabyete monitörünü aldım şu sıralar çok memnunum ölü piksel de çıkmadı mis valla:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı