16.000-17.000 TL arası hazır sistem önerisi

Slenders

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'mi satıp hazır sistem almaya karar verdim. 16-17 bin bandında 4-5 sene götürecek hazır sistem önerirseniz sevinirim.

Arkadaşlar PC'mi satıp hazır sistem almaya karar verdim. 16-17 bin bandında 4-5 sene götürecek hazır sistem önerirseniz sevinirim.
Bütçenizi 1k daha arttırırsanız çok iyi sistem.

Kafam çok karıştı gençer gamingden alamam zaten bütçe çıkamam ama çok performans fark ettirir mi örnek veriyorum 60 fps alıyorsam 50 mi alırım
Bütçenizi 1k daha arttırırsanız çok iyi sistem.

Kafam çok karıştı gençer gamingden alamam zaten bütçe çıkamam ama çok performans fark ettirir mi örnek veriyorum 60 fps alıyorsam 50 mi alırım
Genellikle valorant gibi işlemci tabanlı oyunlarda gözle görülür fps düşüşü olucaktır r5 5500 sistemde. Ama genel olarakinanılmaz bir fpw düşüşü yaşamazsınız. Zaten ekran kartı 4000 serisinden frame generation açıp fps'i 2 ye katlayabilirsiniz bazı* oyunlarda.

Zaten benimde bütçem 17k maksimum o yüzden r5 5500 sistemi alacağım.

Genellikle valorant gibi işlemci tabanlı oyunlarda gözle görülür fps düşüşü olucaktır r5 5500 sistemde. Ama genel olarakinanılmaz bir fpw düşüşü yaşamazsınız. Zaten ekran kartı 4000 serisinden frame generation açıp fps'i 2 ye katlayabilirsiniz bazı* oyunlarda.
şimdi pcm ile valo da 200 fps alıyorum en düşükte 300 alsam yeter bana :D

Hocam ben kasamı satacağım ve telefonumu satacağım tek pc alacağım kafam rahat etsin telefonla işim yok.

haftaya da alabilirim ama umarım bu fiyatlarda dolaşır ya umarım 5-6 bin artmaz.

Hocam ben kasamı satacağım ve telefonumu satacağım tek pc alacağım kafam rahat etsin telefonla işim yok.

haftaya da alabilirim ama umarım bu fiyatlarda dolaşır ya umarım 5-6 bin artmaz.
ama kesin alacağım.

ama kesin alacağım.
Yok hocam 5-6k falan artması mümkün değil, artsa bile başka sistem öneririm. H.O. şimdiden

Kafam çok karıştı Gençer Gaming'den alamam zaten bütçe çıkamam ama çok performans fark ettirir mi örnek veriyorum 60 FPS alıyorsam 50 mi alırım?

R5 3600 ile Valorant'ta 300 üstü FPS alıyordum 5600 geçince 400-500 arasına çıkmıştı. R5 5500 ile ortalama aynı(3600 ile) FPS'yi verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı