17.000 TL laptop önerisi

Bütçe
16.000-17.000
Ekran kartı yüzünden fiyatını haketmiyor.
Hocam daha ucuzu yokki bu attıklarınızında işlemcisi farklı zaten
İşlemci önceliğim i7 10.nesil ++
pardon hocam farketmemişim,Monster uzun kullanımda çok ses çıkarıyor ve çok ısınıyor arkadaşımda var oradan biliyorum
Yani hocam oyuncu bilgisayarlarının genel problemleri değil mi bu.

İşte monsterda var.
Çok genel konuşmuyor musunuz? Hangi Monster'dan bahsediyorsunuz burada? Monster var Monster var. Lütfen genelleme yapmayalım.
Monster Abra A5 V18.1.3 Intel Core i7 11800h 16 gb 500 gb Ssd Rtx3050 Freedos 15.6 model bu. Kasası aliminyum özellikleri şahsen hoşuma gitti

@messinicocugu hocam öneriyordu bu modeli fakat bu fiyata 3050 düşük kalıyor gerçekten. Eğer triple a oyun canavarı değilseniz yeter diye düşünüyorum.
Yani şuanki bilgisayarım ortalamanın altında olduğundan valorant low grap 80 fps fln alıyorum. Alırsam bilgisayarı bi gta 5 e sararım az, control, dying light , friday 13th gibi oyunlar oynarım (örnek verdim tarzları anlayın diye )

Yani şu anki bilgisayarım ortalamanın altında olduğundan Valorant Low grap 80 FPS falan alıyorum. Alırsam bilgisayarı bir GTA 5'e sararım az, Control, Dying Light, friday 13th gibi oyunlar oynarım (örnek verdim tarzları anlayın diye )

Hocam siz 3060 alın o zaman. 4 GB VRAM çok sıkıntı yaratıyor 3050 ve 3050 Ti modelinde.

Geri
Yukarı