17.000 TL masaüstü sistem önerisi

LykiaNo1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarda sadece Minecraft, LoL oynanacak ve kod yazılacak. Bütçem 17.000 TL. Önerebileceğiniz masaüstü sistem var mıdır?

Hocam şöyle bir durum var. 17K bütçe ile çok iyi kasalar alamıyorsunuz bunu bilin. Ama 17K'nın biraz üstüne çıkarsanız 19-20K gibi güzel kasalar var. Asgari ücrete zam yolda olduğu için fiyatlar yine artacaktır o yüzden şimdi almak istiyorsanız önerim bu olur.

Merhaba, bilgisayarda sadece Minecraft, LoL oynanacak ve kod yazılacak. Bütçem 17.000 TL. Önerebileceğiniz masaüstü sistem var mıdır?

Benim tavsiyem biraz bekleyin, YouTube'da bazı kanallar 17k ya güçlü sistemler topluyor ama derseniz acil lazım bunu önerebilirim ama derseniz NVIDIA ve Intel olsun güzel sistem bulamazsınız zor

Hatta isterseniz bütçeyş bşr tık aşıp işlemciyi R5 5600 yapabilirsiniz

Kendi sistemimi 17kya satıyorum. RTX 2070s Gigabyte OC model, i5 11400f 500gb sn570 ssd 800gb hdd, Asrock b560m hdv anakart, rgbsiz hatta sleeper denebilecek bir build, nzxt kasa fanları, 4 bakır borulu 2 radyatörlü kule tipi işlemci soğutucusu.

Kendi sistemimi 17kya satıyorum. RTX 2070s Gigabyte OC model, i5 11400F 500GB SN570 SSD 800GB HDD, ASRock B560M HDV anakart, RGB'siz hatta sleeper denebilecek bir Build, NZXT kasa fanları, 4 bakır borulu 2 radyatörlü kule tipi işlemci soğutucusu.

Enayi yok burada sende biliyorsun bunu.

Kendi sistemimi 17kya satıyorum. RTX 2070s Gigabyte OC model, i5 11400F 500GB SN570 SSD 800GB HDD, ASRock B560M HDV anakart, RGB'siz hatta sleeper denebilecek bir Build, NZXT kasa fanları, 4 bakır borulu 2 radyatörlü kule tipi işlemci soğutucusu.

Dostum insanlar keriz değil. Çok pahalıya satıyorsun.

Enayi yok burada sende biliyorsun bunu.
Attığınız bütün sistemlerden güçlü ve içinde kullanılan parçalar daha kaliteli. Anakart PSU SSD garantili. rx6600 alıp rezalet rt performansı ve driver sorunları yaşamak sizin elinizde.

Fiyatı pahalı bulanlar daha uygun fiyatlı bir sistem bulsun indirim yaparım.

Geri
Yukarı