17.000 TL Sistem Önerisi

@xDraco anladım hocam GameGaraj sistemini alacağım bundan iyi sistem fp olarak yok herhalde bir de RAM'ler G.Skill 3200 MHz oyunlarda sıkıntı yaratır mı yükseltmeme gerek yoktur diye düşündüm
250 lira fark istiyor 50*100 lira olsa yap derdimde aşırı gerekli bişede degil. Nvidia istiyorsun o sistemi alabilirsin.

@Bnalsveee eisaemyck Hocam gerçekten elinize sağlık xdraco ve hepinize çok çok teşekkür ederim iyi bir konuşma oldu çoğu arkadaş yararlanacaktır diye düşünüyorum. Klavye ve kulaklığa biraz düşük ücret verip 5K monitöre ayırıcam monitör tavsiyeniz varsa onu da değerlendirebilirim.

@Bnalsveee eisaemyck Hocam gerçekten elinize sağlık xdraco ve hepinize çok çok teşekkür ederim iyi bir konuşma oldu çoğu arkadaş yararlanacaktır diye düşünüyorum. Klavye ve kulaklığa biraz düşük ücret verip 5K monitöre ayırıcam monitör tavsiyeniz varsa onu da değerlendirebilirim.
Lenovo monitörü alman kafi dostum. Fazla para vermene gerek yok.

@Bnalsveee eisaemyck hocam gerçekten elinize sağlık xdraco ve hepinize çok çok teşekkür ederim iyi bir konuşma oldu çoğu arkadaş yararlanacaktır diye düşünüyorum. Klavye ve kulaklığa biraz düşük ücret verip 5K monitöre ayırıcam monitör tavsiyeniz varsa onu da değerlendirebilirim.

5K monitöre gerek yok G24-20 yeterli olacaktır taş gibi monitördür.

Geri
Yukarı