17.000 TL Sistem Önerisi

Aquarius u ben ve kuzenim de kullanıyoruz. Gerçekten soğutması ve güç kaynağı güzel.

Hocam sizin de geri dönütünüz için teşekkürler benim de ilk sistemim olacak gençergaming haqquş ince hesap GameGaraj kafam çok karışık ama kesin olduğum şu NVIDIA ekran kartlı sistem toplamak ve uygun montajlı bir sistem aradığım için çok araştırıyorum umarım sonu güzel olur

Kulaklık ve klavyeye o kadar bütçe ayırmana gerek yok bence 1K civarı yeter.

Aynen öyle beni de şaşırttı açıkçası.

Hocam ilk defa böyle düzgün sistemim olacak RGB'li Switch'li bir klavye istiyorum hep hayalimdi :D

Hocam sizin de geri dönütünüz için teşekkürler benim de ilk sistemim olacak gençergaming haqquş ince hesap GameGaraj kafam çok karışık ama kesin olduğum şu NVIDIA ekran kartlı sistem toplamak ve uygun montajlı bir sistem aradığım için çok araştırıyorum umarım sonu güzel olur.

Hocam ilk defa böyle düzgün sistemim olacak RGB'li Switch'li bir klavye istiyorum hep hayalimdi :D

Ekipmanalr için yeni konu açarsanız daha çok yardımcı olabilirler.

Hocam sizin de geri dönütünüz için teşekkürler benim de ilk sistemim olacak gençergaming haqquş ince hesap GameGaraj kafam çok karışık ama kesin olduğum şu NVIDIA ekran kartlı sistem toplamak ve uygun montajlı bir sistem aradığım için çok araştırıyorum umarım sonu güzel olur

Bence Madlory dedigi gibi yeni konu açın :D ekipman bölümüne. Hiç aram yok. Sistemi ve monitörü dedigim gibi al yeterli.

@xDraco tamam hocam çok teşekkürler cevaplarınız için bu arada ekran kartı da montajlı geliyormuş GameGaraj'da bir de 3060 alacağım büyük ihtimal o da benim işimi görür değil mi FPS oyunlarında 3060 Ti biraz pahalı geliyor sizce beklemeye para biriktirmeye değer mi Ti için bir de Ti yerine monitör yükseltmesi nasıl olur?

@xDraco tamam hocam çok teşekkürler cevaplarınız için bu arada ekran kartı da montajlı geliyormuş GameGaraj'da bir de 3060 alacağım büyük ihtimal o da benim işimi görür değil mi FPS oyunlarında 3060 Ti biraz pahalı geliyor sizce beklemeye para biriktirmeye değer mi Ti için

Bende kutuda gelmişti, ams açıklama kısmı varda yazabilirsiniz. Bence ayrı gelmesi daha iyi, takması zor değil zaten. YouTube'da birçok video var.

@xDraco tamam hocam çok teşekkürler cevaplarınız için bu arada ekran kartı da montajlı geliyormuş GameGaraj'da bir de 3060 alacağım büyük ihtimal o da benim işimi görür değil mi FPS oyunlarında 3060 Ti biraz pahalı geliyor sizce beklemeye para biriktirmeye değer mi Ti için bir de Ti yerine monitör yükseltmesi nasıl olur?
Tİ daha iyi olur saf güç olarak. Ama para yoksa 3060 da üzmez merak etme sen. Bide kart ayrı gelir bildiğim zarar görme şansı minumuma iner böylelikle.

@xDraco anladım hocam GameGaraj sistemini alacağım bundan iyi sistem fp olarak yok herhalde bir de RAM'ler G.Skill 3200 MHz oyunlarda sıkıntı yaratır mı yükseltmeme gerek yoktur diye düşündüm

@xDraco hocam sizin kullandığınız ekipmanlar nasıl memnun musunuz?

Forumda önerilen fp ekipmanlar bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı