17.000 TL programlama ve iş için uzun ömürlü laptop tavsiyesi

Ekran kartı dediğim gibi oyun önceliğim olmadığından çok önemli değil. Hatta durduk yere sistemin ısınmasına fanı uçurmasına neden olacaksa olmaması daha bile iyi. Olacaksa GTX 1650 gibi kartlar tercihim. RTX 30 olması benim açımdan pek mantıklı gelmiyor.

Bu parayı 2060'a vermek mantıksız.
Hocam arkadaş zaten yüksek bir kart istemiyor işlemci odaklı.

Şu an bundan daha iyisi yok. Atmayın demişsiniz ama bu ürünü görüp de bundan kötüsünü atamazd.
Silindi.

DELL XPS 9305 Bu güzel bir cihaz ancak ekran kartı paylaşımlı.

Teşekkür ederim fakat 13.3 inç ekran çok küçük. Ama XPS serisine bir göz atacağım.

Teşekkür ederim, alttaki 10.nesil işlemcili olduğu için istemiyorum. Üstteki de iyi duruyor, fakat ısınma sorunu var mı diye bakmam lazım

Yıllardır Dell kullanırım sağlamlığına kefilim bu cihazda havacılıkta kullanılan karbonfiber alaşım bulunuyor ancak 1650 gibi bir ekran kartı yok maalesef ki içinde. 1650 minimum istiyorsanız o cihazın önüne mutlaka 'oyun laptopu' eklentisi yapılacaktır.

Teşekkür ederim deneyiminizi paylaştığınız için. İllaki ekran kartı olmasına gerek yok, sadece olursa 1650 gibi düşük bir şey olması tercihim. Benin dikkat ettiğim işlemcinin iyi olması.

Anladım hocam, ama Dell'de ısınma yok mu?
Dell sağlam bir markadır.Isınma olur olmaz bilemem ancak sanmıyorum böyle bir laptopda olacağını ayrıca ısınmayan bilgisayar mı var kardeşim.

Teşekkür ederim fakat 13.3 inç ekran çok küçük. Ama XPS serisine bir göz atacağım.

Teşekkür ederim, alttaki 10.nesil işlemcili olduğu için isteniyorum. Üstteki de iyi duruyor, fakat ısınma sorunu var mı diye bakmam lazım

Teşekkür ederim deneyiminizi paylaştığınız için. İllaki ekran kartı olmasına gerek yok, sadece olursa 1650 gibi düşük bir şey olması tercihim. Benin dikkat ettiğim işlemcinin iyi olması.
Önemli değil umarım kısa zamanda işinizi görecek ve kafanıza yatacak bir bilgisayar bulursunuz iyi forumlar.

Geri
Yukarı