17.000 TL programlama ve iş için uzun ömürlü laptop tavsiyesi

DELL KALİTESİYLE bu laptobu alabilirsiniz. Az ışıklı.
Öneri için teşekkür ederim. Fakat 10.nesil işlemci istemiyorum.
10 nesil ama üsttekini aratmaz. Isıtma problemi yok gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
11.nesil istemem 10.nesilde bariz bir ısınma problemi olması ve uzun süre kullacağım için olabildiğince güncel kalması. Yine de öneriniz için teşekkür ederim.
Öneriniz için teşekkür ederim. Bu model benim de ilgimi çekmişti. Fakat Prestige 15 benzer özelliklerle daha ucuz olduğu için onu tercih ederim.
Öneriniz için teşekkür ederim. Fakat pek aradığım türde bir bilgisayar değil.
Hocam hangisi alacaksınız?
Temmuza kadar vaktim var. İyice araştırıp karar vereceğim. Bir senedir araştırıyorum, bir kaç ay daha bekleyebilir. Aldığımda ne aldığımı belirtirim.

Öneri için teşekkür ederim. Fakat 10.nesil işlemci istemiyorum.

11.nesil istemem 10.nesilde bariz bir ısınma problemi olması ve uzun süre kullacağım için olabildiğince güncel kalması. Yine de öneriniz için teşekkür ederim.

Öneriniz için teşekkür ederim. Bu model benim de ilgimi çekmişti. Fakat prestige 15 benzer özelliklerle daha ucuz olduğu için onu tercih ederim.

Öneriniz için teşekkür ederim. Fakat pek aradığım türde bir bilgisayar değil.

Hocam ASUS ROG alabilirsiniz isterseniz.

Öneri için teşekkür ederim. Linux kullanım alışkanlığı, kapalı sistem olması, MacOS. Daha önce hiç kullanmamış olmanın bilgisizliği de var.
Öğrenirsin o çok bir problem değil.
Sanal makine kurarsın.
Bence bir şans ver. Yazdığın şeylerin çözümü var.
Ama o attığım Stealth 15M'de fena duruyor. 😁 Tüm istediğin özellikleri karşılıyor.
Bir şey değil. Stealth 15M sağlam makine. Macbook'da aynı şekilde.

Geri
Yukarı