17.000TL'ye laptop önerisi

Bütçe
17000 TL
Ben Monster'ın Tulpar T7 V22.2 modelinden aldım ve altına soğutucu çektim. Isınma sorunu yok ve fan sesi de o kadar yüksek değil.
8K video animasyon yaparken işlemcim ve ekran kartım 55-60 derecenin üstüne çıkmıyor. Daha demin 56 dereceye çıkmıştı, 10 dakikalığına Turbo Fan modunu açtım ve 35 dereceye düştü.
Turbo fanı açtım 85 derece oluyor GTA 5'de ultra ayarlar MSAA falan açık ama bu turbo fan sesiyle oyun oynanmaz ki. Sesi çok açan birisi değilim. Bir de GTA 5 de uygun olmayan sesler olabiliyor. Zaten bilgisayarın sesini yüzde 40-50 den fazla açamam. 35 derece bana biraz abartı gibi geldi :D
Ki turbo fanı açmadan bile fan sesi oyunu oynatmayacak şekildeydi zaten.

Turbo fanı açtım 85 derece oluyor GTA 5'de Ultra ayarlar MSAA falan açık ama bu Turbo fan sesiyle oyun oynanmaz ki. Sesi çok açan birisi değilim. Bir de GTA 5 de uygun olmayan sesler olabiliyor. Zaten bilgisayarın sesini yüzde 40-50'den fazla açamam. 35 derece bana biraz abartı gibi geldi :D
ki Turbo fanı açmadan bile fan sesi oyunu oynatmayacak şekildeydi zaten.

Sendeki model daha eski dostum arkadaş ta v. 22 var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turbo fanı açtım 85 derece oluyor GTA 5'de ultra ayarlar MSAA falan açık ama bu turbo fan sesiyle oyun oynanmaz ki. Sesi çok açan birisi değilim. Bir de GTA 5 de uygun olmayan sesler olabiliyor. Zaten bilgisayarın sesini yüzde 40-50 den fazla açamam. 35 derece bana biraz abartı gibi geldi :D
Ki turbo fanı açmadan bile fan sesi oyunu oynatmayacak şekildeydi zaten.
Aynı modelimi kullanıyoruz bilmiyorum ancak laptop boştayken ve Turbo Fan ile soğutucu da açık ise 35 dereceye düşüyor, hocam.

Dosya Ekleri

• 493b8d26730217.5604f0984ecdd.png
    493b8d26730217.5604f0984ecdd.png
    357,6 KB · Görüntüleme: 48

Yeni konular

Geri
Yukarı