17.000TL'ye laptop önerisi

Bütçe
17000 TL
Aynı modelimi kullanıyoruz bilmiyorum ancak laptop boştayken ve Turbo Fan ile soğutucu da açık ise 35 dereceye düşüyor, hocam.
Soğuk bir yerde mi oturuyorsunuz hocam aynı modeli kullanmıyoruz ama çok yakın modeller, 1 ay önce boşta 49-50 dereceydi. Son zamanlarda boşta 62-63 derece. Ankara'dayım hava sıcaklıkları son günlerde biraz yükseldi onun da etkisi var. Aslında binanın arka cephesinde oturuyorum.

Hatta geçenlerde GPU Hot Spot bölümünde 101 °C gösteriyordu GTA 5 oynarken.
Bugün 5dk oynadığımda Hot Spot derecesi o kadar çok yükselmedi o gün hava daha sıcaktı ondan olabilir ama yine de çok sıcaktı Gpu Hot Spot kısmı 88 °C falandı yanlış hatırlamıyorsam.

Son düzenleme:
Soğuk bir yerde mi oturuyorsunuz hocam aynı modeli kullanmıyoruz ama çok yakın modeller, 1 ay önce boşta 49-50 dereceydi. Son zamanlarda boşta 62-63 derece. Ankara'dayım hava sıcaklıkları son günlerde biraz yükseldi onun da etkisi var. Aslında binanın arka cephesinde oturuyorum.
Hocam, ben Çorum'da oturuyorum ve Ankara ile Çorum'un iklimi aynı diye biliyorum. Yine ben de binanın arka cephesindeyim.
Sizin sıcaklık sorununuz tozlanmadan ötürü olabilir. Yahut benim kullandığım soğutucu çok iyi soğutuyor olabilir. Veyahut sizin kullandığınız modelin kasası benimkine oranla daha çok ısınıyor olabilir. Zira bakınca görüyorum ki T7 V19 ile T7 V22'nin kasa dizaynları farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı