17-18 bin TL aralığında oyun ve üniversite için laptop önerisi

Bütçe
17500

Yilmaz1737

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, oyun oynamak ve derslere göz atmak için bir laptop bakıyorum. Bütçem 17-18k, aralığında aklımda olan ve önerilen laptop şu: Lenovo IdeaPad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, AMD Ryzen 5 5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB, FreeDOS, 82K200K0TX : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Piyasada en iyi alabileceğim fiyat açısından F/P olarak bunu bulabildim. Sizce alınır mı? Veya bu fiyata daha iyisi varsa önerir misiniz? Kolay gelsin, şimdiden sağ olun

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, oyun oynamak ve derslere göz atmak için bir laptop bakıyorum. Bütçem 17-18k, aralığında aklımda olan ve önerilen laptop şu: Lenovo IdeaPad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, AMD Ryzen 5 5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB, FreeDOS, 82K200K0TX : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Piyasada en iyi alabileceğim fiyat açısından F/P olarak bunu bulabildim. Sizce alınır mı? Veya bu fiyata daha iyisi varsa önerir misiniz? Kolay gelsin, şimdiden sağ olun
gayet güzel bu özellikte daha ucuzu yok.

Fazla ısınıyor,siz de keşke bilip bilmeden sadece reklam görerek bir öneri yapmasaydınız.

Ne yazık ki aynı laptobun 3050Ti-5800H ikilisini kullanıyorum,gayet iyi bir soğutmaya sahip yalnız MUX özelliği yok bu laptoblarda.

Bu fiyata daha iyisini bulamadım çok bir bilgim yok yarın alicam umarım pişman olmam önerisi veya kullanani varsa tecrübelerini yazabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı