17-18 cm ele DeathAdder V3 Pro veya Viper V2 Pro olur mu?

tayfuncimen

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.

Dav3 Pro ve Viper V2 Pro aldım ancak deneyip birini göndereceğim. Denedim ve kararsız kaldım. Dav3 Pro bir tık büyük gibi şişik bir mouse. Viper V2 Pro da çok yere yakın. Dav3 çok rahat. Ben normalde DeathAdder V2 Mini kullanıyorum. Daha önce SteelSeries Sensei Ten kullandım ve elime en yatkın oydu. Claw tutuyorum fakat biraz palm gibi bir claw galiba. DeathAdder V3 Pro Click ve scroll wheel bakımından da çok rahat geldi. Viper'ın o kadar iyi değil Click sert ve wheel da zor. Ancak DeathAdder V3 Pro gördüğüm en yüksek ölçülere sahip mouse ve bir daha öyle bir mouse kullanmam herhalde o yüzden hiç baştan alışmasam mı? Daha orta uzunlukta Mouse'lara geçiş yaparım gibi ileride çünkü o yüzden Viper'a mı alışsam diye düşünüyorum bilemedim. Ninjutso Sora tarzı Mouse'lara geçiş yapacağım gibi duruyor ama Razer olarak hangisiyle şu an için yola devam etmeliyim? Beğeniyorum da kalitesini. Bir de laptop'ımda Orochi V2 kullanıyorum. Sürekli masaüstünde dav3 Pro ve sonrasında laptopta Orochi'ye geçmek bayağı büyükten küçüğe fark yaratacak her seferinde zorlar gibi elim alışmaz sanki. İstemesem de Viper V2 Pro bu tarz medium boyut Mouse'lara alışmak için daha iyi duruyor. Keşke biraz yüksek olsaydı. Dav3 Pro 44mm yüksek olmasa 40 - 41mm yüksek olsa daha iyi olurmuş gibi ama ölçülerini biraz abartmışlar gibi. Yoksa salıp dav3 Pro ile devam mı etsem?

Hocam ellerimiz aynı. Geçen ay mediamarkta Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed denedim. Az önce baktım ki V3 Pro ile aralarında boyut olarak pek bir fark yok. Elime çok büyük geldi hocam. Rahat kullanım için çok büyüktü bana göre. Lakin mediamarkta gidip V2 X HyperSpeed deneyebilirsiniz veyahut benzer boyutlarda başka bir mouse denerseniz az çok fikriniz olabilir.

Hocam ellerimiz aynı. Geçen ay mediamarkta Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed denedim. Az önce baktım ki V3 Pro ile aralarında boyut olarak pek bir fark yok. Elime çok büyük geldi hocam. Rahat kullanım için çok büyüktü bana göre. Lakin mediamarkta gidip V2 X HyperSpeed deneyebilirsiniz veyahut benzer boyutlarda başka bir mouse denerseniz az çok fikriniz olabilir.
hocam bende şu an Deathadder V3 Pro ve Viper V2 Pro zaten var ancak büyük geldi DA gibi birini vericem geri ama bilemedim hep büyük hem rahat kendisi yani bi garip. Viper da alçak geliyor.

Hocam bende şu an DeathAdder V3 Pro ve Viper V2 Pro zaten var ancak büyük geldi DA gibi birini vereceğim geri ama bilemedim hep büyük hem rahat kendisi yani bir garip. Viper da alçak geliyor.

Bu durumda konu tamamen sizde hocam. Hangisinde daha rahatsanız onda kalın. Veyahut ikisini de atıp çok daha iyi bir mouse alabilirsiniz. İster iklinci el, ister sıfır.

Bu durumda konu tamamen sizde hocam. Hangisinde daha rahatsanız onda kalın. Veyahut ikisini de atıp çok daha iyi bir mouse alabilirsiniz. İster iklinci el, ister sıfır.
Asus Harpe Ace denedim ama onun da arkası çok çıkık. Ninjutso Sora'yı merak ediyorum stokları bitmiş kaldım öyle bir tık.

VGN düşündünüz mü?

Amazon.com.tr

VGN düşündünüz mü?

Amazon.com.tr

bakayım abi

Dav 3 Pro varken yüzüne bakılmaz. Palm tutuyorsan ve elin 17 cm üstü ise dav 3 Pro diğer türlü ise Viper V2 Pro öneririm.
valla relaxed claw tutuyorum ama harpe'den sonra dav baya büyük geldi ya 17.5 gibi ölçtüm rahat evet viper'dan çok daha iyi ama orta taraf aşırı yüksek. viper'ın da arkası çok düşük. Bilemedim. Harpe'ye geri mi gitsem acaba.

Dav 3 Pro varken yüzüne bakılmaz. Palm tutuyorsan ve elin 17 cm üstü ise dav 3 Pro diğer türlü ise Viper V2 Pro öneririm.
viper'da da mousepad'de kalıyor elimin arka kısımları :/

Yeni konular

Geri
Yukarı