17-20.000 TL Gaming Laptop Onerisi

Bütçe
17000 - 20000
Anlamadığım 1 TB SSD
Arkadaşlar yorumlar için çok teşekkürler. Piyasadan biraz uzak kalmışım iyi ki buraya konu açtım. Şuan rtx 3060 olan modelleri inceliyorum. Bütçeyi de biraz arttırdım açıkçası;

Bu ikisi arasındayım. Ek olarak bir de şöyle bir model buldum;

Bunun diğer Omen'den neden daha pahalı olduğunu bir türlü anlamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Dostum teşekkürler, Asus Rog Zephyrus modelini ben de çok tavsiye ettim de 14 inç istemiyor; Ağırlığı sorun etmiyor. Bir de sanırım o pc de kamera yokmuş.

olan ürün nasıl daha ucuz? 512GB SSD olan ürün nasıl daha pahalı?

Arkadaşlar yorumlar için çok teşekkürler. Piyasadan biraz uzak kalmışım iyi ki buraya konu açtım. Şuan rtx 3060 olan modelleri inceliyorum. Bütçeyi de biraz arttırdım açıkçası;

Bunun diğer Omen'den neden daha pahalı olduğunu bir türlü anlamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Dostum teşekkürler, Asus Rog Zephyrus modelini ben de çok tavsiye ettim de 14 inç istemiyor; Ağırlığı sorun etmiyor. Bir de sanırım o pc de kamera yokmuş.
Omen 17 330W adaptörü ve 2.9 KG kendi ağırlığı ile 4.1 KG
Legion 5 230W adaptörü ve kendi 2.4 KG ağırlığı ile yanlış hatırlamıyorsam 3.3 -3.4 KG civarı
Legion'un 2K ekranı, Ryzen dolayısıyla pili daha iyi HP'den. HP'nin 17" avantajı var.

Ben ikisi arasında (ve hatta Rog G14'ü de ekleriz buraya) kalmıştım. Saydığım sebeplerden ötürü Legion 5'i seçeceğim.(100W power delivery özelliği, bol fiziksel port olması da seçme sebeplerimden biriydi.)
17.3" ve o ağırlık sorun değilse HP de alınır.

Omen 17 330W adaptörü ve 2.9 KG kendi ağırlığı ile 4.1 KG
Legion 5 230W adaptörü ve kendi 2.4 KG ağırlığı ile yanlış hatırlamıyorsam 3.3 -3.4 KG civarı
Legion'un 2K ekranı, Ryzen dolayısıyla pili daha iyi HP'den. HP'nin 17" avantajı var.

Ben ikisi arasında (ve hatta Rog G14'ü de ekleriz buraya) kalmıştım. Saydığım sebeplerden ötürü Legion 5'i seçeceğim.(100W power delivery özelliği, bol fiziksel port olması da seçme sebeplerimden biriydi.)
17.3" ve o ağırlık sorun değilse HP de alınır.
2K Ekran, rtx3060'a oyunlarda sorun yaratmaz mı? Zorlar gibi geldi bana sanki 2k daha çok rtx 3070 donanımı gibi. Tabii emin değilim ama

monster tulpar v25.1.2
ya da omenda 17 alabilirsiniz aynı fiyat da bulunabiliyor ikiside aralarındakı temel fark
omen kontrol arayüzü daha güzel ama monster 300 hz , msi aliminyum kasa ve steel series klavye

biri 1 tb ssd diğeri 512 gb

monster tulpar v25.1.2
ya da omenda 17 alabilirsiniz aynı fiyat da bulunabiliyor ikiside aralarındakı temel fark
omen kontrol arayüzü daha güzel ama monster 300 hz , msi aliminyum kasa ve steel series klavye

biri 1 tb ssd diğeri 512 gb
Teşekkür ederim,

Ama 1 tb ssd olan daha ucuz sıkıntı orada.

2K Ekran, rtx3060'a oyunlarda sorun yaratmaz mı? Zorlar gibi geldi bana sanki 2k daha çok rtx 3070 donanımı gibi. Tabii emin değilim ama
Legion 5 pro kullaniyorum ryzen +rtx3060 1920×1200 çözünürlükte efsane performansi var 2k aratmiyor soğutma ve maxp ekran karti ile çok serin ve stabil bir cihaz hiç şüpheniz olmasin besleme konusunda omenden port sayilari ve sogutmasi kat ve kat iyi bence benim kullanici deneyimime gore ekrwn menteseleri vs cpk saglam ve sıkı screen wobble 0 hic yok omenlerin hepsinde mevcut herkes az veya yok desede redditte tonle.konu var ekran paneli omenlerin beşik gibi sallaniyor en ufak vibrasyonda soğutma bakir boru sayisi vs legiondan az bilginize

Arkadaşlar yorumlar için çok teşekkürler. Piyasadan biraz uzak kalmışım iyi ki buraya konu açtım. Şu an RTX 3060 olan modelleri inceliyorum. Bütçeyi de biraz arttırdım açıkçası;

Dostum teşekkürler, ASUS ROG Zephyrus modelini ben de çok tavsiye ettim de 14 inç istemiyor; ağırlığı sorun etmiyor. Bir de sanırım o PC de kamera yokmuş.

0008NT modelinin 0007NT modelinden nasıl pahalı olduğunu halen çözmüş değilim hatta forumda konum bile var ama çözemedik bende HP Omen 17 0007NT modeli ile Monster Tulpar T7 v25.1.2 modeli arasında kaldım. Ve halen karar veremedim Omen 17 de hepsi buradada şu an güzel bir indirimle 21.600'e düşüyor almak isterseniz kaçırmayın derin.

Yeni konular

Geri
Yukarı