17.3 güncellemesinden sonra şarj sorunu yaşayan var mı?

14 Pro Max kullanıyorum sanki bana da bi tık fazla gidiyor gibi geldi şarj.

Gelir gelmez yükledim. Pil tarafında olumlu veya olumsuz bir fark yok şimdilik en azından. Normal bir gün nasıl kullandıysam bugün de aynı şekilde kullandım. Cihazım 14 Pro Max.

17.3 çalınan aygıt koruması getirdiği için bile yüklenir tek başına. Çok çok çok önemli bir özellik.

Güncellemeyin demiştik
Neden güncellemeyelim mesela anlatsana? Büyük bir güvenlik güncelleştirmesi geldi. Bu bile büyük bir artı güncelleştirmek için. Hadi alt eski cihazlar için güncelleme desen belki anlarım da

Neden güncellemeyelim mesela anlatsana? Büyük bir güvenlik güncelleştirmesi geldi. Bu bile büyük bir artı güncelleştirmek için. Hadi alt eski cihazlar için güncelleme desen belki anlarım da
Güncelleme yaptıkça iPhone 15 almaya zorlayacaklar.

Bir gün şarjı azalacak öbür gün başka sorunlar çıkacak. Güncellemeyle telefonu yavaşlatmak Apple'ın yapmadığı şey değil.

17.3 çalınan aygıt koruması getirdiği için bile yüklenir tek başına. Çok çok çok önemli bir özellik.
Biliyorum.

Bende de 14 PM var. Bakalım sonraki batarya dolumunda kendini optimize edecek mi? 70'den 35'e baya hızlı düştü açıkçası benimki.

Neden güncellemeyelim mesela anlatsana?
Bazen sorunlu güncelleme denk gelebiliyor. Şu ana kadar aldığımdan beri direkt gelir gelmez yükledim hiç sorun olmadı.

Güncelleme yaptıkça iPhone 15 almaya zorlayacaklar.
Saçma sapan komple teorilerini bırakın.

Madem bilginiz yok yorum yapmaktan da vazgeçin.

Saçma sapan komple teorilerini bırakın.

Madem bilginiz yok yorum yapmaktan da vazgeçin.
Aynen komple teorisi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen komple teorisi.
Bu olay eski bir mevzu ve iPhone 7 dönemine dayanıyor. O dönemde Apple bataryanın ömrünü uzatmak için belli bir pil döngü sayısından sonra telefonun işlemci hızını düşürüyordu ama bu yaparken kullanıcılara sormuyordu, daha sonradan bunu itiraf etti. Temel sebebi batarya ömrünü korumak. Bu durumu kullanıcılara haber vermemesi sıkıntılı bir durum, bu nedenle zaten ceza aldı. 7 yıllık dosyaları açıp komplo teorisi üretmenin mantığı yok.

Ha belki de Apple bunu yaparken ana amacı batarya değildi, foyası ortaya çıkınca bataryayı işin içine kattı. Burada Apple'nin ne kadar inandırıcı olduğunu kimse kanıtlayamaz. Buna inanıp inanmamakta kullanıcıya kalmış. Batarya yüzünden böyle bir hamle yapmaları mantıksız bir şey değil, bunu kullanıcılardan saklaması kabul edilemez elbette.

Geri
Yukarı