17.3 inç RTX 4070 laptop önerisi

Sizce bu nasıl. HP Omen modellerinde ışık sızması oluyormuş. Buradaki fiyat çok iyi. IPS ekranların çoğunda ışık sızması oluyormuş. Sizce nasıl.

Dostum 100W limitli 13700HX alıp limitsiz 13500HX performansını almak hoş olmaz farkındasındır umarım. Gereksiz limitli bir model bu, PL2 157W PL1 100W soğutması çok kötü değil ona rağmen limit var.

Tabii ki daha mantıklı fiyatına uygunsa elbette bunu alması daha iyi olur.

Bu kaynakta inceleme yapılmış eksilerini buradan görebilirsiniz.

NumLock rakamları olmayışı bence laptopta büyük eksik.

4070 kullanıyorum bu kartın ederi 70 bin bandında biter hocam kesinlikle 4080'li bir model alın MSI Vector veya ASUS ROG'lardan birini tercih edin

Önerileriniz için çok teşekkürler ama kafam çok karıştı. Malum Türkiye ekonomisi herzaman alabileceğimiz bir şey değil
O Yüzden doğru seçim yapmak istiyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...paign=sahibinden_paylas&utm_content=174536269

İhtiyaçlar yönünden tartışılır ama bu fiyata bence en iyi PC. Bir alt modelini 1 yıldır kendim kullanıyorum asla sıkıntı yaşamadım. Tam anlamıyla asla oyun PC değil katılıyorum ama ileriye dönük iyi bir seçim gibi duruyor. Ekranı kesinlikle eşsiz ama 60 ya da 90 Hz olabilir sizin için büyük bir eksi. İşlemci eski olsa bile bu seviyede işinizi görür. RTX 3070 imle bile çoğu oyunu 4 k 30-58 arası oynuyorum. 3070 Ti daha fazla fark edeceğini düşünüyorum. Kesinlikle bilgisayar çoğu zaman serin. 30 dk stres testinde maksimum 77-83 derecelerde geziyorum. Ekran kartı 4000 nesle göre biraz geride kalabilir. Bence 4070'e denk değil ama 4060'dan daha üstün. Bu ekran kartı ve işlemci kesinlikle 4 k uyumlu çalışacaktır. Bazı oyunlarda kaliteden feragat edebilirsiniz. Bir eksiği DDR5 RAM yok ne yazık ki. 2 TB SSD büyük bir artı. Bendeki sürüm 6900 okuyup 4900 yazıyor. Bunda değerler daha yüksek olacaktır. Ve klavye anladığım kadarıyla İngilizce. Stikcker işinizi görür.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...paign=sahibinden_paylas&utm_content=174536269

İhtiyaçlar yönünden tartışılır ama bu fiyata bence en iyi PC. Bir alt modelini 1 yıldır kendim kullanıyorum asla sıkıntı yaşamadım. Tam anlamıyla asla oyun PC değil katılıyorum ama ileriye dönük iyi bir seçim gibi duruyor. Ekranı kesinlikle eşsiz ama 60 ya da 90 Hz olabilir sizin için büyük bir eksi. İşlemci eski olsa bile bu seviyede işinizi görür. RTX 3070 imle bile çoğu oyunu 4 k 30-58 arası oynuyorum. 3070 Ti daha fazla fark edeceğini düşünüyorum. Kesinlikle bilgisayar çoğu zaman serin. 30 dk stres testinde maksimum 77-83 derecelerde geziyorum. Ekran kartı 4000 nesle göre biraz geride kalabilir. Bence 4070'e denk değil ama 4060'dan daha üstün. Bu ekran kartı ve işlemci kesinlikle 4 k uyumlu çalışacaktır. Bazı oyunlarda kaliteden feragat edebilirsiniz. Bir eksiği DDR5 RAM yok ne yazık ki. 2 TB SSD büyük bir artı. Bendeki sürüm 6900 okuyup 4900 yazıyor. Bunda değerler daha yüksek olacaktır. Ve klavye anladığım kadarıyla İngilizce. Sticker işinizi görür.

Hem İngilizce hem 4K 60(?)Hz. RDR2'de herhalde 30 FPS verir. 4080'in alınabileceği bütçeye 3070 Ti önerisi geldi. Var mı 3050 öneren :D?

Hem İngilizce hem 4K 60(?)Hz. RDR2'de herhalde 30 FPS verir. 4080'in alınabileceği bütçeye 3070 Ti önerisi geldi. Var mı 3050 öneren :D?

Bilip bilmeden görüp oynamadan konuşma. Atarım buraya 4 k 48-53 FPS RDR2. ne 30 FPS. Bu kart Ti daha güçlü. 4080'e nerede buluyorsun 50 bin TL? Ben bilmiyorum tahminen 60 Hz dedim belki 90-120 olabilir.

Bilip bilmeden görüp oynamadan konuşma. Atarım buraya 4 k 48-53 FPS RDR2. ne 30 FPS. Bu kart Ti daha güçlü. 4080'e nerede buluyorsun 50 bin TL? Ben bilmiyorum tahminen 60 Hz dedim belki 90-120 olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

2K'da bile %1 Low FPS'i 30'un üstüne çıkmıyor. 4K'da 50 FPS veren 3070 Ti mobil testi atar mısın? Ben 50K'ya 4080 var demedim ki, adamın bütçesi 70k.

Burada aynı serinin farklı ürünü var, bu 60 Hz. Muhtemelen o cihaz da 60hzdir. O kartın 4K'da 120 FPS vereceği oyun sayısı belli.

2K'da bile %1 Low FPS'i 30'un üstüne çıkmıyor. 4K'da 50 FPS veren 3070 Ti mobil testi atar mısın? Ben 50K'ya 4080 var demedim ki, adamın bütçesi 70k.

Burada aynı serinin farklı ürünü var, bu 60 Hz. Muhtemelen o cihaz da 60hzdir. O kartın 4K'da 120 FPS vereceği oyun sayısı belli.

Bahsedilen video kendim zaten RTX 3070 de en düşük (38) FPS alıyorum. Yine 4 k de NVIDIA ayarlarına DLSS kapalı Ultra - yüksek 48 - 53 görüyorum. Sizleri tatmin etmeyebilir. Benim için hikayeli oyunda görüntü kalitesi her şeyden öncelikli. Takılmayacak şekilde zaten FPS veriyor. Ayrıca ben hala şaşırıyorum 3070 Ti serisi video olduğu gibi 35'e çakılı kalacak. %1 şu bu beni ilgilendirmez. Aldığım yüksek görüntü kalitesine bakarım. 4 k da benim söylediğim sizin inanmadığınız FPS'lerde PC hala çok serin. Bence en mükemmel soğutma olmasa bile çok sağlam. Oyun oynadığım dönemde küçük test video zaten yaptım. Bulursam sizinle paylaşırım. Bu sadece benim alternatifim. HDR 500 büyük lüks. En az 500 nit parlaklık HDR oyunlarda. Kendim 450 nit. Forumda paylaşılan çoğu PC özellikle ekran kısmı vasat. Bu kişiye göre bir tercih sebebi olabilir. Belirtmekte fayda var bu elbette üst seviye bir Gaming değil. Premıum bir mobil iş istasyonu. Fps feragat edip gündelik işlerde insanları üzeceğini düşünmüyorum. Ayrıca sebebini bilmiyorum ülkemize neden yeni model gigabyte AORUS serisi gelmiyor. Kanımca mükemmel oyun bilgisayarı

Geri
Yukarı