17 TL Steam bakiyem ile ne yapabilirim?

L4D2 var papers please nasıl biraz açar mısınıx gümrül similatour gibi bir şeydi herhalde.

Sen fakir bir gümrük kontrol şefi gibi bir şeysin o parayla aileni doyurmaya çalışıyon polisle birlik olup suçluları yakalıyorsun ama gelen kişiyi incelemek güzel iç fotoğraf sunu falan çekiyorsun terör saldırısı oluyor polis sana görevler veriyor içeri atılabiliyorsun yakınların ölüyor falan falan ama 1-2 bölüm izle.

Arkadaşlar, iyi akşamlar. 17.36TL ile Steam'de ne yapabilirim? Üç seçeneğim var.
1- Oyun veya uygulama almak.
2- FH4 DLC almak. Hangisi daha iyi, bilmiyorum. Siz önerirseniz sevinirim.
3- R6 DLC almak. Hangisi almalıyım, onu da bilmiyorum.
Herhangi bir oyuna dlc alabilirsin veya yaz , kış indirimlerine saklayablirsin. R6 dlc falan alma, çöp hepsi. Paketten çıkanlar daha güzel. Elite kostüm falan alacaksan da 80 lira civarı.

Herhangi bir oyuna DLC alabilirsin veya yaz, kış indirimlerine saklayablirsin. R6 DLC falan alma, çöp hepsi. Paketten çıkanlar daha güzel. Elite kostüm falan alacaksan da 80 lira civarı.

Peki FH4'te DLC almak mantıklı mı carWelcome Pack 4.5TL indirimde paper please 9TL bana da 4TL kalmış oluyor onu da saklarım ya da uygun bir şeyler daha önerebilir misiniz?

Peki FH4'te DLC almak mantıklı mı carWelcome Pack 4.5TL indirimde paper please 9TL bana da 4TL kalmış oluyor onu da saklarım ya da uygun bir şeyler daha önerebilir misiniz?
Dostum bence sakla paranı. Yaz kış indirimlerinde çok güzel platform oyunları oluyor 10 liraya falan. O zaman yapıştırırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı