17 TL Steam bakiyem ile ne yapabilirim?

Arkadaşlar, iyi akşamlar. 17.36TL ile Steam'de ne yapabilirim? Üç seçeneğim var.
1- oyun veya uygulama almak.
2- FH4 DLC almak. Hangisi daha iyi, bilmiyorum. Siz önerirseniz sevinirim.
3- R6 DLC almak. Hangisi almalıyım, onu da bilmiyorum.

Witcher 3 dier serileri oyna oynamam dersen çok da önemli değil ama gebelde oyunda bazı yerlerde gelecek geçiyor
11,99 die düşüyor indirimde.
Heavy Rain (ama oyunda çıplaklık var) 35 TL düşüyor belki sahada düşer şiddetle öneriyorum oğlunu kaçıran adamı bulmaya çalışıyorsun
Mafia 2 indirime girerse bayağı etkileyici hikayesi var çok güzel oyun var ama bunlar en iyileri bence Life is Strange ve anlattığım oyunların hepsi şecim tabanlı.

Witcher 3 dier serileri oyna oynamam dersen çok da önemli değil ama gebelde oyunda bazı yerlerde gelecek geçiyor
11,99 die düşüyor indirimde.
Heavy Rain (ama oyunda çıplaklık var) 35 TL düşüyor belki sahada düşer şiddetle öneriyorum oğlunu kaçıran adamı bulmaya çalışıyorsun
Mafia 2 indirime girerse bayağı etkileyici hikayesi var çok güzel oyun var ama bunlar en iyileri bence Life is Strange ve anlattığım oyunların hepsi şecim tabanlı.

AAA oyunlaro önermeyin dedikçe önermeniz saçma 300küsurm var diyorum Witcher'da adam Witcher 3'ü övüyor. Heavy Rain'e bakarım

Arkadaşlar, iyi akşamlar. 17.36TL ile Steam'de ne yapabilirim? Üç seçeneğim var.
1- Oyun veya uygulama almak.
2- FH4 DLC almak. Hangisi daha iyi, bilmiyorum. Siz önerirseniz sevinirim.
3- R6 DLC almak. Hangisi almalıyım, onu da bilmiyorum.
Tüm Zup oyunlarını alın kart düşürüp düşen kartları satın. Paranızı çoğalttıktan sonra kullanın.

Hangi Zup oyunlarının kartlarının pazarda kaça satıldığı belli. Oyunun kartlarının en düşük fiyatlarına göre ortalamasını bulun. Düşecek kart sayısı ile çarpıp oyunun fiyatı ile karşılaştırın.
Kartların satış fiyatı daha yüksek ise risk diye bir şey kalmıyor zaten. Oyunları bedavaya getirmek de cabası. Ayrıca kartlarını tamamladığınız için ileride hızlandırma paketi düşme şansınız da oluyor bu oyunlardan. Herhangi bir oyundan olacağına Zup'dan düşmesini her zaman yeğlerim paketin. Çünkü kart satış fiyatları güzel.

Geri
Yukarı