17 Yaş 161 cm boy?

Kilo alma demiş bazıları ama kilo alman lazım azda olsa ben 10 yaşında iken çok kısaydım hastaneye gittik ilk başta kilo almam için ilaç verdiler sonrada boy için hormon tedavisi gördüm her akşam şuan 1.65 im ve allaha şükür bitti tedavim ama ben isteseydim yine kilo aldirip yine uzatacaklardi iğnede hergün acitiyor tabi bende istemedim kilo al biraz sonra uzamaya çalış

Bende senin gibi takiyodum. 2015 de 1.58 boyum vardi. Şuan 1.82 yim. Sürekli yoğurt yiyorum her gece tabak dolusu. Ve sağlikli besleniyodum. Her sabah Köy yağı ve çükeliği derman vardi bizde. Yiyodum, ve şimdi 1.82 de kaldim :) Babamin boyu 1.70 filan abimin de 1.75 yakin. Ama benim 1.82

Kardeşim, 21 yaşına kadar kemikler gelişiyor, Sana tavsiyem devamlı et, süt, yumurta, yoğurt ile beslenmen , basketbol veya yüzme sporunu yapman, sen kimseye aldırış etme daha çok gençsin düzenli bir şekilde protein alırsan boyun uzar rahat bir şekilde

Bazı şeyler senin kontrolün altında değildir ne yazık ki. Kendini olduğun gibi kabullenmeye çalış derim. Benim de annem ve babam 170 seviyelerinde ancak kendim 180 boya sahip oldum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı