17 yaşında birisi nasıl hisse senedi yatırımı yapabilir?

Hayır diye biliyorum ayni tc numarisina sahip bankadan gelmesi lazim paranin. Yapikredi önerebilirim yatirim safasi hem banka uygulamasinda ek uygulama yok ve sade ve anlaşilir babanin hesabindan alabilirsin sonra kendine geçirirsin
Aynı TC den gelmesine gerek yok başka birinin hesabından kendime para yükledim. Sadece açıklama kısmındaki kodu giriyorsun

15 yaşında kardeşimin adından kendime binance hesabı açtım ayrıyeten kendi banka kartımda var şu an 17 yaşındayım Yapabilirsin babanın üstüne açtır 18 e gelince kendi üstüne açarsın sıkıntı yok. dolardan 300 400 tl kazandım küçük m,ktar ancak çokta alıp verir çalışmadım oralarda

15 yaşında kardeşimin adından kendime binance hesabı açtım ayrıyeten kendi banka kartımda var şu an 17 yaşındayım Yapabilirsin babanın üstüne açtır 18 e gelince kendi üstüne açarsın sıkıntı yok. dolardan 300 400 tl kazandım küçük m,ktar ancak çokta alıp verir çalışmadım oralarda
Kardesinin Binance hesabina kendi bankandan yollayabiliyor musun ? Kendi banka hesabim zaten var.

Bu konular hakkında bir bilgim yok ama merak ettiğim bir şey var. Ülkede enflasyon zirvedeyken yatırım yapmak ne kadar mantıklı? Ben de bu işlere girişmek istiyorum ama alacağım ürünün 4-5 kat fiyatı artarken yaptığım yatırımın bana 2 kat daha fazla kazandırması pek işime yaramaz gibi geliyor. Sizce yatırım yapmak halen mantıklı mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı