17 Yaşında Çalışabilecek İş Önerisi

aerolona

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Mcdonalds ve Burger King in çok kötü olduğunu duydum ancak çalışmadığım için bilmiyorum. Önerileriniz nelerdir elime para geçmesi lazım.

Kendini kimseye ezdirme yoksa ileride çok zararını görürsün. Tanıdığın avukat varsa yanına gir, işlerine koşturursun, bir şeyler öğrenirsin ve biraz da para kazanırsın.

Lokantalarda çalışabilirsin
Marketlerde çalışabilirsin
Cafelerde çalışabilirsin
Tekstil işlerinde çalışabilirsin ( Buraya gitmeni istemiyorum )
Binalarda çalışabilirsin (Parası iyidir)
Mağazalarda çalışabilirsin

Birde eğer İstanbul da oturuyorsan sana Vialand'i öneriyorum. Vialand çok işletmeli büyük bir yer. Orada günlük 50 TL karşılığında çalıştıran cafeler ve mağazalar var.

Çiçekçide (dükkanlarında) çalışabilirsiniz çok temiz iştir. Ne kirlenmesi var ne stresi :) Eğer bulabilirsen çok iyidir tavsiye ederim çalışmışlığım var arada sırada sipariş gelir gidersin götürürsün. Bahşiş olayıda vardır baya sağlam ve güzel iştir. İleridede yapabilirsin iyi para vardır :)

Lokantalarda çalışabilirsin
Marketlerde çalışabilirsin
Cafelerde çalışabilirsin
Tekstil işlerinde çalışabilirsin ( Buraya gitmeni istemiyorum )
Binalarda çalışabilirsin (Parası iyidir)
Mağazalarda çalışabilirsin

Birde eğer İstanbul da oturuyorsan sana Vialand'i öneriyorum. Vialand çok işletmeli büyük bir yer. Orada günlük 50 TL karşılığında çalıştıran cafeler ve mağazalar var.

Mağazalar derken teknosa vb mağazalar mı yoksa yerel mağazalar mı? aynı şekilde marketlerde. Şokta vb çalışabilir miyim?

Bende büyük lokantalardan birine girmeyi planlıyorum da tecrübesiz birini alırlar mı ?
Ben o yaşlarda Lokantada komilik, Burger King ortamında ise 2 ay kasiyer olarak çalıştım. İki işte yorucu cidden. İnsanlarla uğraşmak falan.
Önerim büyük lokantalarda komilik yapman. İyi para var benden söylemesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı