17 yaşında nasıl para kazanılabilir?

emies

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba abilerim ve ablalarım. Ben Emir. 17 yaşındayım ve lise öğrencisiyim. Hafta içi tüm gün okuldayım ve geçenlerde bir arkadaşımın Burger King'e kasiyer olarak işe girdiğini gördüm. 18 yaşında olmadan ve hafta sonları çalışabileceğim bir iş biliyor musunuz? Elektrogitar almalıyım ve parayı biriktirene kadar 10 bin falan olacak. Sizden tavsiye istiyorum ve rica ediyorum çok eleştirel konuşmayın...

Yazılım öğrenip freelancer sitelerinde güzl paralar alabilirsin.

Freelancer işe girebilmek için en az 2-3 yıl tecrüben olması lazım böyle kolay para kazanma şeyleri söylemeyin.

Merhaba abilerim ve ablalarım. Ben emir. 17 yaşındayım ve lise öğrencisiyim. Hafta içi tüm gün okuldayım ve geçenlerde bir arkadaşımın Burger King'e kasiyer olarak işe girdiğini gördüm. 18 yaşında olmadan ve hafta sonları çalışabileceğim bir iş biliyor musunuz? Elektrogitar almalıyım ve parayı biriktirene kadar 10 bin falan olacak. Sizden tavsiye istiyorum ve rica ediyorum çok eleştirel konuşmayın...

16 yaşından itibaren McDonald's işe alıyordu McDonald's sayfasından başvurabilirsin.

Su satabilirsin 20 30 TL sermaiye ile ana cadde ışıkları, büyük kavşaklar, otoban girişindeki işiklara, dolmuscu ve taksicilere satabilirsin günlük 3 5 saat çalışırsan 70 TL'ye kadar kazanabilsin. 1.50 TL'den alıp 2 TL'ye satabilirsin zaten sana coğu zaman kağıt para verecekleri için iyi kar edebilrsin. Eğer yaz günleri soğuk su satar isen karını 2'ye katlayabilirsin.

Geri
Yukarı