17 yaşında nasıl para kazanılır?

BartuP

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu zamanlar alacağım ve almak istediğim bir sürü şey var. Kendi lise stajı maaşım var ama 2500 TL sadece özel spor dersi ve dışarıda takılmaya gidiyor. Aileme çok masraf olmadan kendi paramı kazanıp kendi paramla bir sürü şey almak istiyorum. Bilgisayar taksidine gireceğim, anneme yeni telefon alacağım, PS5 alacağım ve daha saymadığım bir sürü şeyi almak istiyorum. Ne tür yollarla para kazanabilirim?

Arkadaşlar merhaba. Bu zamanlar alacağım ve almak istediğim bir sürü şey var. Kendi lise stajı maaşım var ama 2500 TL sadece özel spor dersi ve dışarıda takılmaya gidiyor. Aileme çok masraf olmadan kendi paramı kazanıp kendi paramla bir sürü şey almak istiyorum. Bilgisayar taksidine gireceğim, anneme yeni telefon alacağım, PS5 alacağım ve daha saymadığım bir sürü şeyi almak istiyorum. Ne tür yollarla para kazanabilirim?
Bana kalırsa özel spor dersi almayı kes kendin bir şeyler öğrenmeye çalış ilgin varsa zaten yavaş yavaş vücudunu tanır ilerlersin .

Bana kalırsa özel spor dersi almayı kes kendin bir şeyler öğrenmeye çalış ilgin varsa zaten yavaş yavaş vücudunu tanır ilerlersin.

Hocam spor salonlarında hareketi doğru yapmak çok önemli. Bir zamana kadar özel eğitim almak zorundayım. Kası geliştireyim derken fıtık olmaya veya sakatlanmaya gerek yok.

Hocam haftanın ilk 3 günü staja, diğer 2 gün okula gidiyorum. Yazın zaten çalışacağım o başka konu :D

Üniversite kazanmayı deneyebilirsiniz.17 yaşındasın zaten seneye üniversite var sınavdan sonra internetten para kazanma serüvenine atilirsin.

Hocam spor salonlarında hareketi doğru yapmak çok önemli. Bir zamana kadar özel eğitim almak zorundayım. Kası geliştireyim derken fıtık olmaya veya sakatlanmaya gerek yok.

Hocam haftanın ilk 3 günü staja, diğer 2 gün okula gidiyorum. Yazın zaten çalışacağım o başka konu :D
Sakatlanman zor gidip 150 kilo kaldırmaya çalışmazsan bunu kendin belirlemelisin aslında baktın ki hareketin formu bozuluyor belli kilodan sonra orda durman gerektiğini anlayıp o kilo ile yapa bilirsin ama sana zor geliyorsa sen bilirsin .

Geri
Yukarı