15 yaşında nasıl para kazanılır?

memo753159

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 15 yaşındayım. İyi bir lisede okuyorum ancak yurtta kalıyorum. Ailemin durumu iyi ama ben para kazanmak ve onlara fazla yük olmak istemiyorum. Harçlığımı çıkarsam yeter. Fikirlerinizi merak ediyorum.

Merhaba 15 yaşındayım. İyi bir lisede okuyorum ancak yurtta kalıyorum. Ailemin durumu iyi ama ben para kazanmak ve onlara fazla yük olmak istemiyorum. Harçlığımı çıkarsam yeter. Fikirlerinizi merak ediyorum.

Bence bu yaşta eğlenmene bak illa kazancam diyorsan ya sanayiye git ya da yayın tarzı şeyler yap. Ben editörlük yapıyorum.

borsa banada mantıklı geliyor ama hiç bilgim yok ve 18 yaşından küçük olduğum için nasıl yapılır bilmiyorum

yurtta kaldığım için zaman sorunu var
Hocam bir arkadaşım düğün organizasyonunda çalışıyordu. Parası çok iyi değildi ama harçlığını çıkartıyordu. Sizde bu tarz çalışabilirsiniz. Eğerki sanayide tanıdığınız biri varsa onun yanında da çalışabilirsiniz. Veya bir dükkanda çalışabilirsiniz.

Mesela bilgisayarlarla uğraşmayı seviyorsanız gidip bir bilgisayarcıda çalışabilirsiniz.

galiba yurtta kalmanın nasıl olduğunu bilmeyen çok kişi var bende biliyorum bir yerde çalışmayı ancak fen lisesinde okuyup gün içinde yurdun serbest bıraktığı 3 saatte sanayide çalışamam benim daha çok teknoloji ile ilgili bir iş modeline ihtiyacım var vaktimi oraya ayırıp kazanabileceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı