15 yaşında nasıl para kazanılır?

Galiba yurtta kalmanın nasıl olduğunu bilmeyen çok kişi var ben de biliyorum bir yerde çalışmayı ancak fen lisesinde okuyup gün içinde yurdun serbest bıraktığı 3 saatte sanayide çalışamam benim daha çok teknoloji ile ilgili bir iş modeline ihtiyacım var vaktimi iraya ayırıp kazanabileceğim.

Hocam söylediğim gibi editörlük yapabilirsin ya da 3 saatlik vakitte küçük bir dönercinin getir götürünü yaparsın.

Galiba yurtta kalmanın nasıl olduğunu bilmeyen çok kişi var ben de biliyorum bir yerde çalışmayı ancak fen lisesinde okuyup gün içinde yurdun serbest bıraktığı 3 saatte sanayide çalışamam benim daha çok teknoloji ile ilgili bir iş modeline ihtiyacım var vaktimi oraya ayırıp kazanabileceğim.

15 yaşında yapılabilecek en teknolojik meslek bilgisayarcının yanına gidip format atmak hocam.

galiba yurtta kalmanın nasıl olduğunu bilmeyen çok kişi var bende biliyorum bir yerde çalışmayı ancak fen lisesinde okuyup gün içinde yurdun serbest bıraktığı 3 saatte sanayide çalışamam benim daha çok teknoloji ile ilgili bir iş modeline ihtiyacım var vaktimi oraya ayırıp kazanabileceğim
Okul bilgisayara izin veriyorsa tasarımcılık, editörlük gibi bir şey yapabilirsiniz. Ama internet sıkıntısı çekebilirsiniz hocam.

Adam çalışmak istiyorum diyor. Herhangi bir zorunluluğu yok çalışması için.

Okul bilgisayara izin veriyorsa tasarımcılık, editörlük gibi bir şey yapabilirsiniz. Ama internet sıkıntısı çekebilirsiniz hocam.

Adam çalışmak istiyorum diyor. Herhangi bir zorunluluğu yok çalışması için.
yurtta laptop kullanmamda bi sakınca yok yurdun internetide var yardımınız için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı