170.000₺ ile sıfır araba tavsiyesi

Bu kadar kısa sürede böyle cevaplar geleceğini hiç düşünmemiştim. Cevap yazan arkadaşlara tek tek teşekkürler. Mazdanın fiyat listesi güncel değil demişsiniz şu an düşündüm de evet gerçekten güncel olmayabilir. Maalesef bütçemi arttıramam ve 2. el araç düşünmüyorum çünkü gerçekten fiyatları çok arttı. Bazı arkadaşlar komik bulabilir ama 170 bandında eğer paramın karşılığını veren düzgün sedan araba yoksa 125bine fiyat egea sedan 1.4 fire mirror paket alınır mı? Para cebimde kalır ayrıca daha sonra ortalık düzelince egeayı satıp üstüne biraz daha ekleyip başka araç bakabilirim? Maalesef araba piyasası Almanya gibi değil 0 araç alsak bile 1-2 sene kullanıp gene güzel fiyata satabiliyoruz çünkü.

Bu kadar kısa sürede böyle cevaplar geleceğini hiç düşünmemiştim. Cevap yazan arkadaşlara tek tek teşekkürler. Mazdanın fiyat listesi güncel değil demişsiniz şu an düşündüm de evet gerçekten güncel olmayabilir. Maalesef bütçemi arttıramam ve 2. el araç düşünmüyorum çünkü gerçekten fiyatları çok arttı. Bazı arkadaşlar komik bulabilir ama 170 bandında eğer paramın karşılığını veren düzgün sedan araba yoksa 125bine fiyat egea sedan 1.4 fire mirror paket alınır mı? Para cebimde kalır ayrıca daha sonra ortalık düzelince egeayı satıp üstüne biraz daha ekleyip başka araç bakabilirim? Maalesef araba piyasası Almanya gibi değil 0 araç alsak bile 1-2 sene kullanıp gene güzel fiyata satabiliyoruz çünkü.
2 ay bekle yeni arabalar gelsin stoklar dolsun düşer fiyatlarda.

Ben olsam BMW 318I alırım. Motoru 316I veya 320I'lere göre daha dayanıklı. Masraflarına katlanırsanız, arabayı yüksek devirlerde yormadan kullanırsanız alabilirsiniz.

BMW çok severim fakat biraz daha bütçe dostu, az yakan araba tercih etmek istiyorum. Ayrıca bu fiyat bandında temiz BMW bulmak gerçekten zor.

Yerinizde olsam linkteki aracı alırdım. O bütçe ile bu ülkede o paranı sıfır piyasasında çöpe atarsın. Aracın kilometresine bakmayın düzgün kullanımlarda, bakımları yapıldığında sorun çıkarmaz örneğin taksiler. Önemli olan Airbag'ler açılmış mı açılmamış mı veya şase, podye veya direklerde oynama var mı ona bakman lazım.
Audi / A3 / A3 Sedan / 1.4 TFSI / Ambition / SAHİBİNDEN CAM TAVANLI DIŞ SLİNE. sahibinden.comda - 836158232
29.000 TL hasar kaydı olan arabaya o parayı vermek istemem ben. Tamam sizin için sorun olmayabilir ancak satışta biraz sıkıntı çıkarabilir pert olmasa bile pert sanıyorlar 29.000 TL hasar kaydını görünce. Biraz da Kilometre yükselmiş şanzıman arıza vermesin sonra.

29.000 TL hasar kaydı olan arabaya o parayı vermek istemem ben. Tamam sizin için sorun olmayabilir ancak satışta biraz sıkıntı çıkarabilir pert olmasa bile pert sanıyorlar 29.000 TL hasar kaydını görünce. Biraz da Kilometre yükselmiş şanzıman arıza vermesin sonra.
DSG şanzımanları kontrol eden ekspertiz firmaları var. Kontrol edilerek alınabilir. Dediğim gibi dikkatli yormadan kullanılırsa hiçbir araba sorun çıkartmaz.

Ekspertiz firmalarını kontrol eden yok maalesef. Kim doğru kim yanlış söylüyor bilinmiyor.

Aynen öyle hocam bazen ekspertiz firmaları bile anlayamıyor. 29.000 TL hasar kaydı benim için çok. Şu an samimiyetle söylüyorum lütfen daha fazla 2.el araç atmayın almayı düşünmüyorum çünkü. Tavsiyeleriniz için sağ olun herhalde şu anlık en iyisi beklemek. Yeni araçlar geldiğinde kampanya olursa değerlendirebilirim veya olur da bir mucize olup bizim insanımız arabalarını normal fiyattan sahibindene koymaya başlarsa 2. el de bakabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı