170.000₺ ile sıfır araba tavsiyesi

Aynen öyle hocam bazen ekspertiz firmaları bile anlayamıyor. 29.000 TL hasar kaydı benim için çok. Şu an samimiyetle söylüyorum lütfen daha fazla 2.el araç atmayın almayı düşünmüyorum çünkü. Tavsiyeleriniz için sağ olun herhalde şu anlık en iyisi beklemek. Yeni araçlar geldiğinde kampanya olursa değerlendirebilirim veya olur da bir mucize olup bizim insanımız arabalarını normal fiyattan sahibindene koymaya başlarsa 2. el de bakabilirim.
Aynen kanka yeni arabalar gelsin kampanya da yaparlar şu an beklemek sizin için en iyisi.

Merhaba arkadaşlar 170.000 liramız var ve sıfır araç almayı düşünüyoruz. Özellikleri Sedan ve benzinli olması. Daha sonra LPG taktırmayı da düşünüyoruz. Şu an aklımızda Mazda 3 var. Bu model hakkında görüşleriniz nelerdir? Ve bu modelin LPG ile uyumluluğu nasıldır?
170.000 arabaya verip LPG taktırmak nedir arkadaş. Şuan net tavsiye veremeyeceğim çünkü araba alacak zaman değil. 2. el 2013 model Ford Connect hurdasını 100.000 km'de ve boyalı olmasına rağmen 65.000 fiyat çekiyorlar. Toyota Corolla tavsiye ederim.

2. el Premium marka önerenlere gülmek lazım. Temiz BMW var da biz almıyoruz sanki. Kullanıcı kitlesi belli, temiz değil bu araçlar anlayın artık. İş arabayı almakla da bitmiyor. Asıl aldıktan sonra başlıyor masraflar.

Bu paraya bir miktar indirimle dolu Corolla alınır, gerisine de bakılmaz. Bu arada Ford Focus'a da bakılabilir. İkisi de bu bütçede üzmez.

Kardeş bu devirde ikinci ele o paraları vermektense sıfır almak daha mantıklı. Piyasa fırsatçılığa döndü artık.
Hocam bizde ikinci el araç al sat yapıyoruz ama mesela şuan megane 4 touch sıfırı 210 dan başlıyor(manuel i) otomatiği var bende 155.000tl. Yani araca göre değişir tabii ki sıfır mı ikinci el mi olduğu. Mesela elimizde 2017 golf var otomatik 170.000 ama şuan başlangıç fiyatı 240.000tl yani o yüzden sıfır mantıksız.

C sınıfı için, sedan olarak giriş paket Corolla, HB olarak 1.0 EcoTSI Leon dışında sıfır seçeneğiniz yok sanırım sıfır araç için.

Hocam o fiyatlara 0 lpg uyumlu ileride taktırırsanız diye Hyundai Elentralar var. bir önceki kasaları güzeldi ama bu kasa hakkında pek fikir sahibi değilim.

Şu an 170 bin liraya 3 preimum marka aracı almak imkansız. ( Audi BMW Mercedes ) öneren arkadaşlar biraz araştırın hurda arabaları o fiyattan satıyorlar. Benim tavsiyem araba almamanız biraz bekleyin eğer aceleniz yoksa.

Merhaba arkadaşlar 170.000 liramız var ve sıfır araç almayı düşünüyoruz. Özellikleri Sedan ve benzinli olması. Daha sonra LPG taktırmayı da düşünüyoruz. Şu an aklımızda Mazda 3 var. Bu model hakkında görüşleriniz nelerdir? Ve bu modelin LPG ile uyumluluğu nasıldır?
Şuan ülke olarak ekonomimiz kötü . Beklemek kötü bir fikir bekledikce dolar artıcak . Bence sıfır almak çok mantıklı değil . Benim birkaç yıl sonra alıcağım araba linkte . Sende bir bakarsan sevinirim

Geri
Yukarı