170 cm ve 60 kg birinin formu nasıldır?

çerezos

Hectopat
Daha fazla  
Ekran görüntüsü 2023-03-28 224957.png

Ekran görüntüsü 2023-03-28 225333.png

Ekran görüntüsü 2023-03-28 225248.png

Ekran görüntüsü 2023-03-28 225648.png

Ekran görüntüsü 2023-03-28 230137.png

Hocam, fotoğraflar böyle. Sizce formum nasıl, eksiklerim nelerdir? Sırtım tam eşit değil, omuzum mu yoksa sırtım mı onu tam anlayamadım. Her ikisi de olabilir, kollarım da ince. Bunlar için önerilerde bulunursanız sevinirim. Herhangi bir poz isterseniz onu da atarım boşu boşuna olmadıkça. Yeni mi başlamışa benziyorum, yoksa bir şeyler var mı?
  • Kilo 60
  • Boy 1.70
Not olaraktan pumpsız halim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam doğruyu söylemek gerekirse kilonuza göre zayıfsınız, bulka girmeniz lazım ki büyüyün. Karın kasınız kilonuza göre normal fakat yine de iyi. Göğüs hatlarınız çok iyi geldi bana. Bicepsiniz kısa bağlanmış, benim de öyle. Kısa vadede daha büyük görünür fakat uzun vadede daha kötü gözükür uzun bicepse göre. Bunun hakkında yapabileceğiniz bie şey yok.

Eksik yerim var mı diye düşünmekle vakit kaybedeceğine büyü. Kimsenin fiziği full orantılı büyümüyor.

Hocam doğruyu söylemek gerekirse kilonuza göre zayıfsınız, bulka girmeniz lazım ki büyüyün. Karın kasınız kilonuza göre normal fakat yine de iyi. Göğüs hatlarınız çok iyi geldi bana. Bicepsiniz kısa bağlanmış, benim de öyle. Kısa vadede daha büyük görünür fakat uzun vadede daha kötü gözükür uzun bicepse göre. Bunun hakkında yapabileceğiniz bie şey yok.

Cevap için teşekkürler zaten başladığımda 50 kiloydum buna göre bayağı zayıftım bir 10 kilo aldım araya ramazan girdi şimdi ara verdim.

Spor salonuna gidiyor musun? Gitmiyorsan gitmelisin.

Evet gidiyorum.

Zayıfsınız açıkçası. Bu arada daha iyi ışıklı bir yerde çekmeniz lazım.

Evde pump sız bu kadar oluyor zaten kamera saunada gibi çekiyor.

Cevap için teşekkürler zaten başladığımda 50 kiloydum buna göre bayağı zayıftım bir 10 kilo aldım araya ramazan girdi şimdi ara verdim.

Evet gidiyorum.

Evde pump sız bu kadar oluyor zaten kamera saunada gibi çekiyor.
10 kilo almanıza rağmen yağ oranınız bu seviyedeyse tebrik ederim.

10 kilo almanıza rağmen yağ oranınız bu seviyedeyse tebrik ederim.

Zaten o kadar hızlı almadım 7 ayda falan belki yavaş aldığımdandır çünkü öyle yağ oranına odaklanmadım düz yemeye çalıştım ama düzgün bir şekilde.

Zayıfsınız açıkçası. Bu arada daha iyi ışıklı bir yerde çekmeniz lazım.

Hocam bilmiyorum ışık çok iyi olunca vücut otomatik iyi gözüküyor bence öylede kendimi kandırıyor gibi hissediyorum ama atayım iyi ışıkta var bir şeyler.

Ekran görüntüsü 2023-03-29 162901.png
Ekran görüntüsü 2023-03-29 163046.png

Burada biraz pumplı olabilirim hatırlamıyorum biraz eski ama bunlara bakınca hiç ben değilmişim gibi geliyor.

Tebrikler hocam inşaallah hedefinize ulaşırsınız. Bence Ramazan'da da devam edin.

Hocam bilmiyorum yazılılarda başlayacak büyük ihtimal diğer ay devam ederim sağlam bir bulkla.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı