1700₺ Logitech G733 alınır mı?

Ben ses olarak memnunum ama mikrofon olarak arkadaşlarımın dediğine göre çok iyi değilmiş.
Blue voice aktif ettikten sonra benim arkadaşlarımın fikri değişti. Bir çok dahili kulaklığa göre çok daha iyi geldiğini söylüyor herkes.

Oyunlarda sesler nasıl? Valorant oynarken çok az ve boğuk geliyor bana. Sizin nasıl?
Oyun ayarları EQ ve Surround kapalı olacak şekilde kalsın, yukarıda profil seçenekleri var oradan oyun profillerini kontrol etmenizi öneririm. Ses boğulmasında kendimin de deneyimlediği en sık yapılan hata Hub'ın atadığı profillere dikkat etmemek.

Blue voice aktif ettikten sonra benim arkadaşlarımın fikri değişti. Bir çok dahili kulaklığa göre çok daha iyi geldiğini söylüyor herkes.

Blue voice ve Discord'un gürültü önlemesini beraber kullanıp, mikrofon ve Blue voice'nin sesini kısınca istediğim ayarı buldum. Arkadaşlarımda bayağı iyi oldu böyle diyorlar.

Blue voice ve Discord'un gürültü önlemesini beraber kullanıp, mikrofon ve Blue voice'nin sesini kısınca istediğim ayarı buldum. Arkadaşlarımda bayağı iyi oldu böyle diyorlar.
Hocam ses kasmada müzikte felan nasıl bende bunla arctis , 7 arasında kaldım ve bunu alma eğilimindeyim ayrıca kalite ve sağlamlık ya önemli tabi

Hocam ses kasmada müzikte falan nasıl bende bunla Arctis, 7 arasında kaldım ve bunu alma eğilimindeyim ayrıca kalite ve sağlamlık ya önemli tabii.

Ses kasma 9/10 müzik 9/10 puan. Çok rahat, hafif ve aşırı konforlu kulaklık. Sağlamlık konusu sana bağlı düzgün kullanırsan uzun yıllar bir şey olmaz.

Ses kasma 9/10 müzik 9/10 puan. Çok rahat, hafif ve aşırı konforlu kulaklık. Sağlamlık konusu sana bağlı düzgün kullanırsan uzun yıllar bir şey olmaz.
birde bugün aldım ama uygulamanın ses testinde bir tane oyun sesi ardından bir tanede müzik veriyorlar. Oyunla ilgili olanda bazı bölümlerde cızırdama vardı ama müzikte hiç bir sıkıntı yoktu sizdede öyle oluyormu denedinizmi eğer denemediyseniz rica etsem deneyip sonucu söylermisiniz ona göre değişim yaptırayım

birde bugün aldım ama uygulamanın ses testinde bir tane oyun sesi ardından bir tanede müzik veriyorlar. Oyunla ilgili olanda bazı bölümlerde cızırdama vardı ama müzikte hiç bir sıkıntı yoktu sizdede öyle oluyormu denedinizmi eğer denemediyseniz rica etsem deneyip sonucu söylermisiniz ona göre değişim yaptırayım
Nasıl yapıyoruz o testi?
Muzik: 9/10

Yavhehe.jpg
👍

Yeni konular

Geri
Yukarı