175/70 R14 dört mevsim lastik önerisi

SSaber

Hectopat
Merhaba, Fiat Palio 1.2 16 Valf aracım var. 175/70 R14 dört mevsim lastik arıyorum. Önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
4 Mevsim lastik denilen sey tamamen bir aldatmaca neden derseniz lastigin yapisina bakin anlarsiniz yani lastigin yarisi kış lastigi desenli yarısi yaz lastigi desenli bu yuzden ben hic bir tanidigima 4 mevsim lastik tavsiye etmiyorum

Ebatlardan dolayı sorun olur mu bilmiyorum ancak ben Dunlop marka lastik kullanıyorum.
Teşekkür ederim bakacağım.
4 Mevsim lastik denilen sey tamamen bir aldatmaca neden derseniz lastigin yapisina bakin anlarsiniz yani lastigin yarisi kış lastigi desenli yarısi yaz lastigi desenli bu yuzden ben hic bir tanidigima 4 mevsim lastik tavsiye etmiyorum
Peki yazlık ve kışlık olarak hangi marka lastik önerirsiniz ?

Ben sahsen kendi aracimda goodyear efficent grip serisini yazlik olarak ultagrip
Serisini ise kislik olarak kullaniyorum cok memnunum efficent grip serisini 2015'te almistim bu sene kisa girerken attim yeni birtakim ayni lastikten aldim ama tabii bu birazda butce meselesi sizin araciniza hangi lastik uyumlu amortisorleriniz yumusakmi sert mi o yuzden onerdigim olacak diye bir kaide yok lastik secimi birazda araca gore yapilmali

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı