175 TL bitcoin almak

11 bin$ gibi 60 TL'lik mi ne almıştım. Şimdi 37 bin$ değişime bak. Askerdeydim param olsaydı daha fazla alırdım 🤦‍♀️
Screenshot_1.png

Yavaş yavaş borsada katlarsınız oda işi bilmeniz lazım.

5000 TL param var da yeni başlayacağım için az yatırmak istiyorum.

O zaman sabırlı olup orta vade olarak beklemelisin yoksa dediğim gibi ya panik satışları yaparsın düşüyor diye paranı eritirsin ya da tüm paranı kaptırır gidersin balinalara. Çok riskli bir iş, emirlerle alıp stop emri koymalısın.

Kısa vadede yatırım yapabilecek yöntem bilen varsa söylesin. Öyle bir şey çıkmadı henüz. Paramı yatırayım 1 ay sonra 5 katı olsun diye bir şey yok.

Eğer yüklü miktarda yatırım yaparsanız kısa vadede kazancınız da yüksek olur ama çok riskli bir iş. Eğer düşerse paranız oldukça etkilenecek bu durumdan. Geçtiğimiz günlerde zaten teknik düzeltme yapılmıştı piyasa hala durgun şu sıralar, ne al ne de sat diyebilirim.

@Aykut bey abi eğer bu işe girecekseniz emir-stop kavramlarını öğrenin. Balina ve Boğa meselesini de öğrenin derim.

175 TL gibi bir para ile Bitcoin yerine altcoinlere yatırım yap XLM, DOT vs. Altcoinleri takip edip sürekli al sat işlemi uygulayabilirsen 1 haftada 3-4 katına katlarsın parayı. YTD
Konuyla alakasız bir mesaj olacak ama YTD ne demek acaba kripto para ile ilgili her yerde görüyorum.

Geri
Yukarı