1750TL lazer yazıcı önerisi

Bütçe
1500TL-2000TL

letsgomen55

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar siyah beyaz renk basabilen renkli şart değil. Tonerli ve lazerli yıllar boyu kullanabileceğim bir yazıcı arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yaklaşık 4 5 sene önce brother hl-1211w modelini aldım. WiFi özelliği çalışmıyordu bendeki ama şuana kadar sorun çıkarmadı. Daha da çıkaracak gibi görünmüyor. Tavsiye ederim

Arkadaşlar siyah beyaz renk basabilen renkli şart değil. Tonerli ve lazerli yıllar boyu kullanabileceğim bir yazıcı arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bu yazıcının Canon Pixma E404 modeli var bende 2015'te 150 ₺'ye almıştım.
Renkli ve renksiz hem fotokopi hem de çıktı alabiliyorsunuz.
Içinde kartuş mevcut olarak geliyordu.
Ve yıl 2021 hala bu ürünü sorunsuzca kullanıyorum. Tabii ki kartuşları bitince değiştiriyoruz.
Bu da üst modeli ayni özellikler var isterseniz linkten kontrol edersiniz özelliklerini.

Hocam bu yazıcının Canon Pixma E404 modeli var bende 2015'te 150 ₺'ye almıştım.
Renkli ve renksiz hem fotokopi hem de çıktı alabiliyorsunuz.
Içinde kartuş mevcut olarak geliyordu.
Ve yıl 2021 hala bu ürünü sorunsuzca kullanıyorum. Tabii ki kartuşları bitince değiştiriyoruz.
Bu da üst modeli ayni özellikler var isterseniz linkten kontrol edersiniz özelliklerini.

Bu bütçede E414 önermem.

Hocam ben 15 yaşındayım. Babam karar veriyor o da bütçemiz buna var dedi. O yüzden mutlaka laserjet olsun ya da canon un lazerli tonerli siyah beyazı olsun. Yeni olursa ve kaliteli olursa iyi olur çünkü yıllar boyu kullanacağız.

Hocam ben 15 yaşındayım. Babam karar veriyor o da bütçemiz buna var dedi. O yüzden mutlaka LaserJet olsun ya da Canon'un lazerli tonerli siyah beyazı olsun. Yeni olursa ve kaliteli olursa iyi olur çünkü yıllar boyu kullanacağız.

Anladım. Ne için kullanacağınızı bilmiyorum o yüzden bu kadar yardımcı olabiliyorum normal olarak sadece okul ödevlerin için falan kullanacaksan benim onerdiğimde butcenizin cok altinda ve pişman etmez ama iş yeri gibi çok sık kullanıp sürekli çiktılar alınıp fotokopiler çekilecekse bir şey diyemem daha büyük ve hızlı yazıcılar var iş yerleri gibi sık kullanmak için ama en iyisi siz babanızla birlikte teknoloji mağazalarına gidip oralarda da araştırma yapın.

Daha çok günlük kullanım ama babam kaliteli bir şey olmasını istiyor. Ödev olur rapor olur öyle şeyler. Ama ara sıra 40 50 sayfa peş peşe slayt çıkarmayı da düşünüyorum malum hocalar bazenleri slayttan anlatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı