1750TL monitör önerisi

Hocam dediğiniz monitörü aratırken bir üst modeli gibi bir şey buldum, şu uygun mu sadece 50tl fark var ama hem 1ms hem de 144hz.

Biraz daha bütçeni arttırırsan MSI alabilirsin 75Hz 1ms. ViewSonic'ler icin hep olu piksel cikiyor deniliyordu şu an ne durumda bilmiyorum uzun suredir takip etmiyorum MSI AOC Acer monitörler iyidir.

Hocam dediğiniz monitörü aratırken bir üst modeli gibi bir şey buldum, şu uygun mu sadece 50TL fark var ama hem 1ms hem de 144Hz.

Attığın monitör 3000 bandında o kadar bütçen varsa ona göre önerelim 1750 yazmışsın hocam.

Biraz daha bütçeni arttırırsan MSI alabilirsin 75Hz 1ms. ViewSonic'ler icin hep olu piksel cikiyor deniliyordu şu an ne durumda bilmiyorum uzun suredir takip etmiyorum MSI AOC Acer monitörler iyidir.

Attığın monitör 3000 bandında o kadar bütçen varsa ona göre önerelim 1750 yazmışsın hocam.
Sağolun hocam, ölü piksel aşırı fazla olmazsa rahatsız etmez attığın monitörü aldım. ^^

Sağolun hocam, ölü piksel aşırı fazla olmazsa rahatsız etmez attığın monitörü aldım. ^^
Hayırlı olsun. Masaüstü toplasaydım attığım monitörü almak hayalimdi ekran kartı fiyatlarından ve yakında taşınacağımdan ve elektrik dalgalanmalarının kasaya zarar vermesinden korktuğumdan dolayı notebook aldım bu hafta. Umarım memnun kalırsın. ^-^

Dosya Ekleri

• B211C2FA-6721-43A5-8CA6-E7FB693120A6.jpeg
    B211C2FA-6721-43A5-8CA6-E7FB693120A6.jpeg
    78 KB · Görüntüleme: 20
Hayırlı olsun. Masaüstü toplasaydım attığım monitörü almak hayalimdi ekran kartı fiyatlarından ve yakında taşınacağımdan ve elektrik dalgalanmalarının kasaya zarar vermesinden korktuğumdan dolayı notebook aldım bu hafta. Umarım memnun kalırsın. ^-^
Sağolun hocam, teşekkürler. Elektrik dalgalanmasının zarar verdiğini ilk defa duyuyorum bir bakacağım umarım sorun çıkarmaz.

Sağ olun hocam, teşekkürler. Elektrik dalgalanmasının zarar verdiğini ilk defa duyuyorum bir bakacağım umarım sorun çıkarmaz.

Bizim buralarda elektrik değişken bayağı düşebiliyor ışıklar falan kısılıp açılıyor buzdolabı durup yeniden çalışıyor öyle olduğunda. Kasayada zararı oluyor haliyle. Sizin orada sıkıntı olacağını sanmıyorum bizde yıllardır böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı