18.000 TL'ye kadar ekran kartı önerisi

Hocam o zaman 4070 1080P için fazla olur. O bütçede işlemci değişmezse en iyisi 4060 Ti.
Tam aynısını yazıyordum; hocam zaten yazmış. Aynen o şekilde hocam; işlemcinizi yükseltmeyi düşünmezseniz 4060 Ti alabilirsiniz. 8 GB da 1080p için yeterli olur ancak takıntınız varsa 16 GB modellere de göz atabilirsiniz ancak biraz gereksiz olur.

Zotac RTX 4060 Ti 16 GB AMP satılıyor Hepsiburada'da 16 GB olup benim bulabildiğim tek model albenisi çok fazla bende ama sıcaklık değerleri falan nasıldır bilmiyorum. Bir de forumda Zotac önerilmiyor herhalde.

Tam aynısını yazıyordum; hocam zaten yazmış. Aynen o şekilde hocam; işlemcinizi yükseltmeyi düşünmezseniz 4060 Ti alabilirsiniz. 8 GB da 1080p için yeterli olur ancak takıntınız varsa 16 GB modellere de göz atabilirsiniz ancak biraz gereksiz olur.

İşlemciyi değiştiremem tek yapabileceğim OC olur 🙂

Tek muallakta kaldığım konu 1080p için VRAM yetersizliği konusuydu, sağ olun belirsizlik gitti.

Zotac öcü değil hocam, soğutması ortalamadır; üzmez ki zaten NVIDIA için kart üretenler de belirli kalite standartlarının altına inmez. Gönül ister ki ASUS Dual serisinden olsun ancak Colorful'a falan da bakabilirsiniz, 8 GB'lık modeli oldukça beğeniliyor.

AMD tarafında Sapphire, XFX gibi markalar kullandım hep her defasında hep bir sorunla boğuşmayla geçti. NVIDIA tarafında pek bilgim yok o yüzden sordum açıkçası.

Tek muallakta kaldığım konu 1080p için VRAM yetersizliği konusuydu, sağ olun belirsizlik gitti.

AMD tarafında Sapphire, XFX gibi markalar kullandım hep her defasında hep bir sorunla boğuşmayla geçti. NVIDIA tarafında pek bilgim yok o yüzden sordum açıkçası.
Zotac'tan sorun gelmez. Kötü bir marka değildir.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı