18 bin TL Gaming laptop önerisi

Cihazın üstündeki ram nedir ?
Birde bu cihaz 2x8 mi 1x16 mı hocam?

Cihazın üstündeki RAM nedir?

Bir de bu cihaz 2x8 mi 1x16 mı hocam?

Cihazın üzerindeki RAM'in tam bilgisine ulaşamadığımız için kaç voltaj olduğunu ve CL değerini kesin olarak bilemiyoruz bu yüzden örnek olması amacıyla bu RAM'i attım. Elimizde olan bilgilerle bu RAM'i seçebiliyoruz.

Bilgisayarı satın alırsanız daha net RAM bilgilerine ulaşabileceğimiz için tam uyumlu olan RAM'i seçmemiz daha kolay olur.

Göründüğü kadarıyla cihazın üzerindeki RAM 1X16.

Cihazın üzerindeki RAM'in tam bilgisine ulaşamadığımız için kaç voltaj olduğunu ve CL değerini kesin olarak bilemiyoruz bu yüzden örnek olması amacıyla bu RAM'i attım. Elimizde olan bilgilerle bu RAM'i seçebiliyoruz.

Bilgisayarı satın alırsanız daha net RAM bilgilerine ulaşabileceğimiz için tam uyumlu olan RAM'i seçmemiz daha kolay olur.

Göründüğü kadarıyla cihazın üzerindeki RAM 1X16.
Anladım hocam , cihazı sipariş ederken ramide sipariş edecektim , ozaman cihazı aldıktan sonra rami sipariş ederim.Teşekkür ederim.

Bide hangi model oldugunu biliyormusunuz?

IdeaPad_Gaming_3_15ACH6_datasheet_EN.pdf

Anladım hocam , cihazı sipariş ederken ramide sipariş edecektim , ozaman cihazı aldıktan sonra rami sipariş ederim.Teşekkür ederim.

Evet. Cihazı aldıktan sonra RAM'i sipariş etmeniz çok daha sağlıklı olur. Rica ederim. Başka sorunuz olursa sorabilirsiniz.
Birde bu cihaz 2x8 mi 1x16 mı hocam?

Biraz daha araştırma yaptım ve RAM'lerin 2x8 olduğu bilgisine ulaştım. Aynı zamanda içinde 2 adet ram slotu varmış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı