18 bin TL'ye Ryzen 5 5500 - ASUS ROG RX 6650 XT sistem alınır mı?

Paramgüvende ile alınca sistem kapınıza geliyor test ediyorsanız herhangi bir sıkıntıda ise kolaylıkla iade edebiliyorsunuz. Ön test yapmanıza falan gerek yok, sistem tamamen sizi koruyor.
Paramgüvende ile bende kasa satmıştım kargocular bilgisayar kasalarını boyutu sebebiyle almıyorlar.

Paramgüvende ile bende kasa satmıştım kargocular bilgisayar kasalarını boyutu sebebiyle almıyorlar.
Vallaha satıcı ile anlaştıktan sonra Paramgüvende ile olmazsa Dolap üzerinden de yapılır. Ben üniversite öğrencisiyken eşyalarımı memlekete göndermek için dolap üzerinden sahte ilan açıp büyük koliler içi vakumlu poşetlerle kıyafet, eşya, kasa ve monitörüm dolu 3-4 koliyi 10'ar ₺'ye yollamıştım ve sıkıntı yapmamışlardı... Sonra hesabım banlanmıştı ama olsun.

Kanka ne anlatıyorsun ben RX 6600 XT kullanıyordum aşırı pişmanım arkadaş 6650XT alsa bile Last of Us tarzı bir oyunu Full grafiklerde oynayamaz ama 4060 ile oynarsın çünkü DLSS ve FG var ayrıca DLSS ve FG performansı neredeyse %100 FPS arttırmanı sağlıyor
Yanlış bilgiler verip hem kendini hem başkalarını kandırma. 4060 ın 8gb vramiyle ne yapmayı düşünüyorsun ? Hadi diyelim daha yüksek vramli modelini aldın, DLSS veya FSR teknolojileri sisteminin yetmediği yerlerde kullanacağın bir teknoloji. Benim sistemim DLSS Ve FSR olmadan zaten yetiyorsa hikaye oyunlarda niye DLSS veya FSR açayım ? Hikayeli oyun oynuyorsun istersen 250 fps al neye yarar ?

6650 XT ile Last of usu full grafiklerde neyine oynayamıyorsun ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış bilgiler verip hem kendini hem başkalarını kandırma. 4060'ın 8 GB vramiyle ne yapmayı düşünüyorsun? Hadi diyelim daha yüksek VRAM'li modelini aldın, DLSS veya FSR teknolojileri sisteminin yetmediği yerlerde kullanacağın bir teknoloji. Benim sistemim DLSS Ve FSR olmadan zaten yetiyorsa hikaye oyunlarda niye DLSS veya FSR açayım? Hikayeli oyun oynuyorsun istersen 250 FPS al neye yarar?

6650 XT ile Last of Us'u Full grafiklerde neyine oynayamıyorsun?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum 4060 da 8 GB 6650XT de 8 GB ancak DLSS ve fg ile bu VRAM kullanımları biraz da olsa düşüyor ve kalite hiç bozulmuyor rica ediyorum AMD Fanboy'luk yapma

Dostum 4060 da 8 GB 6650XT de 8 GB ancak DLSS ve fg ile bu VRAM kullanımları biraz da olsa düşüyor ve kalite hiç bozulmuyor rica ediyorum AMD Fanboy'luk yapma
Benim herhangi bir markanın veya modelin fanboyluğunu yaptığım yok sen amd gömüyorsun şimdi bende sana nvidia fan boyumu diyeceğim o zaman ? İlla birini sınıflandıracaksak sende nvidia fanboyusun, 6650xt ile full ayarlarda şu oyunu oynayamazsın demişsin bende sana oynandığını kanıtladım olay bu kadar basit. Eğer arada 3-4 hatta 5 bin fiyat farkı oluşuyorsa nvidia yönlenmenin bir mantığı yok. Benim sistem tavsiyelerinde önerdiğim sistemlerede bakabilirsin 5 tane amd sistem öneriyorsam 10 tane nvidia sistem önermişimdir. Fakat bütçeden bütçeye durumdan duruma farklılık gösterir. Sen kesin dille bir marka ve modeli reddediyorsun bende öyle bir durum olmadığını söylüyorum. Sana karşı bir garezim yok herhangi bir markaya karşıda garezim yok. Sürekli DLSS Ve FG diye betimleme olayı, şuan mod ile kullanılan frame generation 3 ü senin nvidia fanboyların bile kullanıyor.

Benim herhangi bir markanın veya modelin fanboyluğunu yaptığım yok sen AMD gömüyorsun şimdi bende sana NVIDIA fan boyumu diyeceğim o zaman? İlla birini sınıflandıracaksak sende NVIDIA fanboyusun, 6650XT ile Full ayarlarda şu oyunu oynayamazsın demişsin bende sana oynandığını kanıtladım olay bu kadar basit. Eğer arada 3-4 hatta 5 bin fiyat farkı oluşuyorsa NVIDIA yönlenmenin bir mantığı yok. Benim sistem tavsiyelerinde önerdiğim sistemlerede bakabilirsin 5 tane AMD sistem öneriyorsam 10 tane NVIDIA sistem önermişimdir. Fakat bütçeden bütçeye durumdan duruma farklılık gösterir. Sen kesin dille bir marka ve modeli reddediyorsun bende öyle bir durum olmadığını söylüyorum. Sana karşı bir garezim yok herhangi bir markaya karşıda garezim yok. Sürekli DLSS Ve FG diye betimleme olayı, şu an mod ile kullanılan Frame Generation 3'ü senin NVIDIA fanboyların bile kullanıyor.

FSR3 ve fg modlarını bende kullandım tam performanslı çalışmıyorlar zaten AMD'nin FSR3 ve Fg'sinde yapay zeka yok ama NVIDIA'da var 18K'ya AMD alıp 2-3 yıl pişman olacağıma 2-3K ekleyip NVIDIA alır kafam rahat oynarım. Ayrıca attığın videoda r5 5600 var r5 5500 yok aralarında %10-%20 performans farkı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı