18 bin TL'ye Valorant için Laptop önerisi

Bütçe
18.000

Hasankeyf

Yoctopat
Daha fazla  
Ucuz fiyatlı bir laptopta Valorant oynamak istiyorum yani ortalama ayarlarda 90 FPS yüksekte 60 gibi. Gaming olur normal olur fark etmez taşıyabileceğim bir şey olsun yeter, masaüstü de önerebilirsiniz fiyat limitim 18.000.

İtopya, Vatan, Gaming Gen gibi sitelerdeb masaüstü güzel oyuncu kasaları bulabilirsiniz. Fiyat kötü değil, iyi bir fiyat, 90 fps üstü alırsınız

Valorant'ta 60-90 FPS almak için 18K para vermenize gerek yok. Sıradan bir laptop da o FPS'leri verir zaten Valorant'ta.

Masaüstü de önerebilirsiniz, fiyat limitim 18.000.

14.000 TL'ye bunu alıp geç, üstüne de monitörün yoksa monitör alırsın.

Valorant'ta 60-90 FPS almak için 18K para vermenize gerek yok. Sıradan bir laptop da o FPS'leri verir zaten Valorant'ta.

14.000 TL'ye bunu alıp geç, üstüne de monitörün yoksa monitör alırsın.
Hocam 5550 valorant için iyi bir işlemci olacağını sanmıyorum. İşlemci oyunu çünkü.

Hocam 5500 Valorant için iyi bir işlemci olacağını sanmıyorum. İşlemci oyunu çünkü.
Aynı işlemciyi kullanıyorum, hiçbir sorun yok. R5 5500 Valorant mı oynatmayacak? Hiçbir sıkıntı olmaz. Gayet yüksek FPS'lerde oynar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı işlemciyi kullanıyorum, hiçbir sorun yok. R5 5500 Valorant mı oynatmayacak? Hiçbir sıkıntı olmaz. Gayet yüksek FPS'lerde oynar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oynatmaz demedim hocam 5600 daha iyi olur dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı