18 Yaş Altı Banka Kartı

Ama işte her aile gel sana kart çıkaralım diye takılmıyor ne yazık ki :(
Senin ikna yeteneğine bağlı o da artık. Çoğu aile tabii ki şöyle söyleyerek savuşturuyor ''Birşey alacaksan benim kartımdan alırız'' sen oyun almak istiyorsun belki ama hiçbir aile oyunlara sıcak bakmadığı için kartı çıkartabilecek sebep gösteremiyorsun. Sonra birde azar yiyorsun neyine senin banka kartı adammı oldun it herif felan 😀 Ben staj yaptığım için mecbur çıkarmamız gerekiyordu banka kartı, staj bahane oldu şimdi kullanıyorum mis gibi.
Doğru. Hatta kartta 1₺ kalsa bile alıyorlar. Fırsatım olursa Papara'yı deniyeceğim.
Enpara çok iyi diyorlar ama oda 18 yaş üstü işte.

Senin ikna yeteneğine bağlı o da artık. Çoğu aile tabii ki şöyle söyleyerek savuşturuyor ''Birşey alacaksan benim kartımdan alırız'' sen oyun almak istiyorsun belki ama hiçbir aile oyunlara sıcak bakmadığı için kartı çıkartabilecek sebep gösteremiyorsun. Sonra birde azar yiyorsun neyine senin banka kartı adammı oldun it herif felan 😀 Ben staj yaptığım için mecbur çıkarmamız gerekiyordu banka kartı, staj bahane oldu şimdi kullanıyorum mis gibi.

Enpara çok iyi diyorlar ama oda 18 yaş üstü işte.

Anladım. Ben ama işte banka kartı çıkarttıramadım bizimkilere çok inatçı sert bir adam babam. kendi kartını bile zar zor kullandırıyor. Öyle az çok harçlık gecince gidip ininal e yüklüyorum da öyle harcama yapabiliyorum. keşke dediğin olsa.

Anladım. Ben ama işte banka kartı çıkarttıramadım bizimkilere çok inatçı sert bir adam babam. kendi kartını bile zar zor kullandırıyor. Öyle az çok harçlık gecince gidip ininal e yüklüyorum da öyle harcama yapabiliyorum. keşke dediğin olsa.
İşte aslında benim banka kartı çıkarmam imkansızdı zaten. Ama bu staj sayesinde çıkarttık şimdi, gerçekten ininal kullanırken eziyet çekmişim ya. Aylık ücret yok, para yüklerken ücret yok mis gibi birşey. Bende eskiden mecbur ininal kullanıyordum babam kimden sipariş ettin bunu diyincede mecbur ''Teyzemin kartına attım oradan satın aldık baba'' diyordum napayım :p Ama ininal ING Banktan ücretsiz yükleme olayını kaldırarak kendi fişini çekti. Banka kartım olmasa bile ben İninal hesabımı kapatacaktım.

İninal kart kullanıyorum.Bazı şeyleri göze alarak satın al.Her para yükleyişin de bazı yerlerde yüzde 2 para kesiyorlar bankamatik vb.Gecenlerde 500 tl yükledim 14 tl kestiler.Daha önce şu sorun ile karşılaşmıştım.İşte

Hepinize teşekkür ederim. Şuanda en mantıklısı Garanti Harçlık Hesabı gibi gözüküyor.
Eskiden İninal kullanıyordum fakat hem İNG ile anlaşmasını bitirdiği hem de işlem ve işletim ücretini arttırdığı için kullanmayı bıraktım. Araştırmaya devam edeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı