18 yaş altı için banka hesabı önerisi

lmwe

Centipat
Daha fazla  
Şu anda 16 yaşındayım. Freelance iş yapıp ödeme alabilmem için Payoneer kullanmam gerekiyor. Bunun için de bir banka hesabına ihtiyacım var. Bunun için hangi bankayı kullanabilirim? 18 yaş altında en az kısıtlamaya sahip olan banka hangisi? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Şu anda 16 yaşındayım. Freelance iş yapıp ödeme alabilmem için Payoneer kullanmam gerekiyor. Bunun için de bir banka hesabına ihtiyacım var. Bunun için hangi bankayı kullanabilirim? 18 yaş altında en az kısıtlamaya sahip olan banka hangisi? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Anladığım kadarı ile ininal/papara türünden birşey aramıyorsunuz. Aileniz ile bir bankaya gidip kendinize banka hesabı açabilirsiniz.

garanti kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim basit ve kullanışlı arayüzü hemen hemen heryerde olan atmleri vb imkanları var ve 18 yaş altına izin veriyorlar ancak velin ile gitmen lazım

Garanti kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim basit ve kullanışlı arayüzü hemen hemen her yerde olan ATM'leri vb imkanları var ve 18 yaş altına izin veriyorlar ancak velin ile gitmen lazım.

Garantinin 18 altı yaş için, İş Bankası ilk imza kartı gibi kısıtlamaları var mı hocam?
Çünkü ilk imza kartı sadece para biriktirmek için bire bir kart para alıp çekebiliyorsunuz sadece. Çok sayıda kısıtlaması var.

Garantinin 18 altı yaş için, İş Bankası ilk imza kartı gibi kısıtlamaları var mı hocam?
Çünkü ilk imza kartı sadece para biriktirmek için bire bir kart para alıp çekebiliyorsunuz sadece. Çok sayıda kısıtlaması var.
hayır hiçbir kısıtlaması yok vadesiz olarak döviz altın gibi şeylerde alabiliyorsunuz internet bankacılığı vs ben hiç bir kısıtlama görmedim

Geri
Yukarı