18 yaş altı için banka hesabı önerisi

alperozer

Hectopat
Yer
Bilgisayar Başında
Daha fazla  
Merhaba, yeğenime bankadan hesap açtırmak istiyoruz ama 14 yaşında hangi bankayı açtırsak bilemedik. Garanti BBVA veya İş Bankası İlk İmza hesaplarına baktım ama pek bilgi sahibi olamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ziraat 18 yaşına kadar mobil uygulamadan işlem yaptırmıyor, 15 yaşını bitirince hesap açıp bakiyeyi filan görebiliyorsunuz sadece :/

Tamamdır peki garantiye gittiğimizde hesabı açarlar değil mi birkaç yerde bazı şubelerin açmadığını duydum.

Garanti BBVA kullanıyorum her islemi yapabiliyorum memnunum. İş bankasında kısıtlamalar var.

Ziraat 18 yaşına kadar mobil uygulamadan işlem yaptırmıyor, 15 yaşını bitirince hesap açıp bakiyeyi filan görebiliyorsunuz sadece :/
O zaman Garantiyi tercih edeceğiz
Garanti BBVA kullanıyorum her islemi yapabiliyorum memnunum. İş bankasında kısıtlamalar var.
Peki Garanti uygulamasını kullanabiliyoruz değil mi

Merhaba, yeğenime bankadan hesap açtırmak istiyoruz ama 14 yaşında hangi bankayı açtırsak bilemedik. Garanti BBVA veya İş Bankası İlk İmza hesaplarına baktım ama pek bilgi sahibi olamadım. Yardımcı olabilir misiniz?
Ne alırsanız alın,ziraat almayın.Çoğu özelliği kısıtlamışlar.Uygulamadan sadece paranıza bakabiliyorsunuz desem yeridir.

Tamamdır peki garantiye gittiğimizde hesabı açarlar değil mi birkaç yerde bazı şubelerin açmadığını duydum.

O zaman Garantiyi tercih edeceğiz

Peki Garanti uygulamasını kullanabiliyoruz değil mi
İzmit Sanayi şubesi bana sorunsuz açtı. Stajyer vs değilim genel kullanım için dedim sorun çıkartmadan açtılar. Mobil uygulamasını kullanabiliyorsunuz. Kısıtlaması yok.

İzmit sanayi şubesi bana sorunsuz açtı. Stajyer vs değilim genel kullanım için dedim sorun çıkartmadan açtılar. Mobil uygulamasını kullanabiliyorsunuz. Kısıtlaması yok.

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için garantiden kartını alacağız teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı