18 yaş altı için banka hesabı önerisi

barancavindar

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 18 yaş altıyım, 3000 TL'ye yakın miktarda param var, bunu bir kartta tutmak istiyorum, 18 yaş altı için önerdiğiniz (ön ödemeli kart olmasın) banka kartı var mıdır Enpara'ya başvurdum ama 1 ay geçti geri dönüş alamadım o yüzden Enpara olmuyor hangi bankayı önerirsiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben 18 yaş altıyım, 3000 TL'ye yakın miktarda param var, bunu bir kartta tutmak istiyorum, 18 yaş altı için önerdiğiniz (ön ödemeli kart olmasın) banka kartı var mıdır Enpara'ya başvurdum ama 1 ay geçti geri dönüş alamadım o yüzden Enpara olmuyor hangi bankayı önerirsiniz? Teşekkürler.

Zirrat bankası öneririm kendi adina açabilirsin ama annen veya baban gitmen lazim onlari imzasi olacak ama senin adına kimligine telefonuna açılacak.

İlk imzayı kullandım sana para göndere biliyorlar ama sen başkasına para gönderemiyorsun maalesef veli izni diye bir şey yok iş bankasında ama garantide var veli ile para transferi mevzusunu halledebiliyorsun.

Ben de açacağım. Mobiş uygulama da kendi bilgilerimin olmasını istiyorum. Bir de sınırsız limitli para gönderme para gelme seçenekleri olsun.

Bana birde özellikle eft/havale ücreti almaması önemli ilk imzada yoksa o benlik değil:) ama ziraat'ta almıyorsa birde karşı tarafa para gönderebiliyorsak 10 numara 5 yıldız Teşekkürler herkese :D

Ben de açacağım. Mobiş uygulama da kendi bilgilerimin olmasını istiyorum. Bir de sınırsız limitli para gönderme para gelme seçenekleri olsun.

Zirrat bankası kullanabilirsin para almıyorlar ve subesine annenle veya babanla gidip basvuru yapın sana isimsiz kart verecekler istersen arayıp isimli adina ozel kart isteyebilirsin ama yeni kart numarasi ile gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı