18 yaş altı için bankada hesap nasıl açılır?

Arkadaşlar yaşım 15 ve babannem bana ve kardeşime 2'şer bin TL para verdi ve annem bunu bizim adımıza banka hesabı açarak yatırmak istiyor. Fakat babam o parayı alabilir, almakta istiyor zaten, nasıl almamasını sağlarız, yani o hesaba sadece annemin erişebilmesi için ne yapabiliriz?
%35 indirimle CS:GO skin al veya btc al saklı tut kimseye de söyleme. İstediğin zaman çekersin.

Arkadaşlar yaşım 15 ve babannem bana ve kardeşime 2'şer bin TL para verdi ve annem bunu bizim adımıza banka hesabı açarak yatırmak istiyor. Fakat babam o parayı alabilir, almakta istiyor zaten, nasıl almamasını sağlarız, yani o hesaba sadece annemin erişebilmesi için ne yapabiliriz?

Keşke benimde babaannem ikişer bin ateşlese.
Baban babaannenin parasını niye istiyor? Garip.

%35 indirimle CS:GO skin al veya btc al saklı tut kimseye de söyleme. İstediğin zaman çekersin.

CS:GO skin alırsa parayı Steam'den nasıl çekecek?

Keşke benim de babaannem ikişer bin ateşlese.
Baban babaannenin parasını niye istiyor? Garip.

Konuşmuyorlar, babannemde ona para vermedi ona vereceğini bize verdi.
Sadece annen erişti diyelim baban annenden alamayacak mı? Annenin hesabından alamıyorsa annen sizden almasına da izin vermez zaten. Boşa uğraş bence.

Hocam babannem bizim hesabımıza ayrı açtırmak istiyor, anneme ben dedim bunu fakat oda banka ile işi çok oluyor ondan istemiyor.

Ne kadar üzücü bir durum ya...

Eğer kendine hesap açmak istersen annen ile birlikte İş Bankasına gidip "ilk imza" hesabı açtırın. Kendinize ait bir IBAN numaranız da oluyor.

Paparayı 18 yaş altı açamıyor muydu bilgim yok fakat eğer yatırıp çekebiliyorsan kartı saklarsın tamamdır.

Geri
Yukarı