18 yaş altı iş nasıl bulunur?

EmiRKaaN0809

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bu yaz hazır boş kaldım okul tatil oldu çıraklık gibi bir iş yapabilir miyim bilmiyorum yaşım 15 her türlü iş yaparım ama nasıl bulacağımı bilmiyorum tanıdık falan demeyin çünkü hiç yok YouTube başlayabilirsin gibi şeylerde duyuyorum çevremden, zaten başladım YouTube kanalım için hem de sistem toplamış olurum diyorum ancak yine ve yine dediğim nasıl gireceğimi bilmiyorum.

Aşağı yukarı aynı yaşlardayız. 2 haftadır ben de iş arıyorum ama bulamadım bir türlü. Kafayı yemek üzereyim. Sorduğum yerler ya deneyimli arıyor ya da yaştan dolayı almıyorlar. Garson-komi gibi basit işlere bile. Hevesini kırmak gibi olmasın ama çok zor işin. Allah kolaylık versin kardeşim.

Arkadaş sağolsun zar zor iş buldum cumartesi gidicez gibi duruyor bundan önce 4 tane daha yere başvurdum hepsi geri dönüş yapıcaz dediler ama yapmadılar işin zor hocam ben bile zor buldum Allah kolaylık versin.

Üstteki arkadaşın dediği gibi sakın öyle bir hataya düşmeyin insan dışı işler yaptırırlar her yeri temizletmek gibi kendinize bir yer belirleyin orası benim deyin başka bir şeye karışmayın.

Üstteki arkadaşın dediği gibi sakın öyle bir hataya düşmeyin insan dışı işler yaptırırlar her yeri temizletmek gibi kendinize bir yer belirleyin orası benim deyin başka bir şeye karışmayın.

O anlamda kast etmedim zaten hamallık yapacak halim yok etim ne kemiğim ne bilgisayar edit vesaire gibi şeylerden bahsettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı