18 yaş altı kart önerisi

Akif Ertaş

Hectopat
Daha fazla  
17 yaşında olduğumdan kartlık işlerimi mobil ödemeyle hallediyorum ancak çok ücret kesiyor. Önerdiğiniz bir kart var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kendi fikrimce en iyisi bir velin yardımıyla bankaya gidip banka kartı çıkartmak.
Edit: Bankadaki çalışan ne için çıkarılacak diye sorarsa staj veya işyerinden istiyorlar diyebilirsin.

Bende Papara'yı öneririm işlem ücretleri gibi kesintileri yok Akbank ATM lerinden ücretsiz işlem yapılabiliyor ilk kart gönderim ücreti almıyor, kart tasarımı güzel vs. ben ve bizim sınıf kullanıyor gayet güzel öneririm.

Teşekkürle Papara'ya kayıt oldum.

Papara'da veli izni gerekiyormuş onaylı hesap açmak için. Banan veli izinsiz lazım. Öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Teşekkürle Papara'ya kayıt oldum.

Papara'da veli izni gerekiyormuş onaylı hesap açmak için. Banan veli izinsiz lazım. Öneriniz var mı?

Numara istiyormuş galiba. Herhangi bir arkadaşının numarasını vermeyi dene. Ama linke basınca ne istiyor bilmiyorum basınca direk onaylıyorsa arkadaşlarından birinin numarasıyla halledersin onu.

İninal kullanabilirsiniz, para biriktirme açısından verimli değil ama velinin haberi olmaz.

Daha önce bu forumda ailemin haberi olmadan kullanabileceğim bir kart sorduğum için trol damgası yemiştim. İninal kullanabilirsiniz, para biriktirme açısından verimli değil ama velinin haberi olmaz.
Pardon çok para kesiyor kısmını okumamışım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı